Viktória Botošová Rôzne

Táto FOTKA zo Zámkov boduje: Na prvý pohľad nič zvláštne, názov vás ale pobaví :)

Niektoré fotky nie sú ničím zvláštne až dovtedy, kým im autor nepriradí priliehavý názov. Čo by ste k tejto fotke dopísali vy? Zámčanovi sa to podarilo a tak boduje v celoslovenskej súťaži.

Ilustračný obrázok k článku Táto FOTKA zo Zámkov boduje: Na prvý pohľad nič zvláštne, názov vás ale pobaví :)
Zdroj: Dnes24.sk

K letu bezpochyby patrí zachytávanie spomienok a zážitkov na telefóny, či foťáky. Slnečné dni, oddych na záhrade, či kúpalisku, ale aj potulky mestom. Aj v Nových Zámkoch sa určite máme čím pýšiť :) A práve túto pýchu a osobitosť svojho regiónu môžete ukázať na svojich fotografiách.

Fotku poslal do súťaže aj autor pod pseudonymom Fefe. Na prvý pohľad, zvláštna kompozícia, no jeho fotka nesie príznačný názov: Dlhý, široký a bystrozraký.

Dostala už viacerých, keďže tomuto záberu sa podarilo získať zatiaľ najviac hlasov. Parádne zábery sa však podarilo zachytiť aj iným Novozámčanom, pozrite si ich vydarené zábery v našej galérii.

Ak sa vám niektorá z nich mimoriadne páči, môžete jej pridať hlas TU.

Krajší deň vám vyčaria aj zábery z Nitrianskeho regiónu , no nevynechajte ani tie najzaujímavejšie z celého Slovenska.

Súťaž sme spustili s našim partnerským webom ephoto a hrá sa naozaj o super ceny. Téma je rozsiahla, preto do súťaže môžete posielať fotografie, ktoré zachytávajú prírodné krásy vášho okolia, život vo vašom regióne/meste, alebo zaujímavosti, ktoré ho charakterizujú. Pravidlá súťaže a hlasovania nájdete tu. Termín pre pridávanie fotografií do súťaže platí do 31.08.2015.

Parádne zábery z nášho mesta
12
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM