Viktória Botošová Rôzne

Sociálne siete hýbu aj Zámkami: 5 zaujímavých skupín na facebooku týkajúcich sa nášho mesta

Každodennou súčasťou mnohých ľudí sa stali sociálne siete. V rámci nich hrá v našich končinách prím Facebook. Ľudia tam hľadajú informácie nielen o svojich známych, ale aj o tom, čo sa okolo nich deje. Zaostrili sme na zaujímavé skupiny a stránky v rámci nášho mesta, ktoré by vás mohli zaujímať.

Ilustračný obrázok k článku Sociálne siete hýbu aj Zámkami: 5 zaujímavých skupín na facebooku týkajúcich sa nášho mesta
Foto: Viktória Botošová

1.Priznania Nové Zámky

Po tom, ako sa preslávili priznania študentov vysokých škôl, mužov, žien či taxikárov, neobišiel tento trend anonymných priznaní na Facebooku ani Nové Zámky. Priznania majú vlastnú fanpage stránku pre tento účel, kde sa prostredníctvom anonymného formulára môžu beztrestne priznávať ľudia k čomukoľvek. Priznávajú sa naozaj ku kadečomu, nech sa páči, presvedčte sa sami.

2. Psíčkari Nové Zámky

A teraz z iného súdka. Členovia tejto skupiny sú zväčša majiteľmi štvornohých labkáčov. Zdieľajú si medzi sebou tipy a triky, ako si poradiť zo svoji miláčikmi, na čo si dať pri prechádzkach mestom pozor. Nájdu sa tu aj príspevky zúfalých majiteľov, ktorým ušiel, alebo sa stratil psík, no tiež sem členovia skupiny pridávajú psíkov, ktorých videli niekde sa potulovať. Dozviete sa tiež, kde a kedy sa konajú rôzne akcie a výcviky pre psíkov.

3. Novozámčania NewCastle

Stránka, s ktorou budete v obraze v inom smere. Kolujú tu plagáty kultúrnych akcií, programy novozámockých klubov, nájde sa aj nejaké to obedové menu, alebo zaujímavé letáky s akciami novozámockých obchodíkov, butikov, alebo kozmetických procedúr. Príbuzný obsah má aj podobná stránka Novozamčania Nové Zámky.

4.Kaskady Zugov NZ

Opäť ďalšia stránka, no jej príbuznými sú aj skupiny s podobnými názvami Kaskady Zugov NZ, Zachráňme Zúgov a Zúgov Kaskády komunita, ktoré sa venujú taktiež problematike a kauzám spojeným so Zúgovom. V tom najväčšom „ošiali“ výstavby boli všetky plné aktuálnych info a foto z miesta. No aj teraz sa na nich dozviete, keď sa udeje niečo nové.

5.Poslanci NZ Aktivity

Päticu uzatvára stránka venovaná komunálnej politike v našom meste. Verte, že prehrešky našich poslancov šikovným očiam obyvateľov mesta len tak neuniknú ani neprejdú. Na paškál si zoberú každého, kto si to v nejakom smere zaslúži. Prednedávnom bola aktívna aj stránka Novozámockí „TOP“ poslanci. Ak vás zaujíma politické dianie v našom meste, čítajte.

Našli sme aj mnoho iných uzavretých skupín ako napríklad Novozámockí autíčkári, Verejná kontrola Nové Zámky, alebo Cestujeme NZ-BA. Ak hľadáte odvoz z alebo do hlavného mesta, môžete vyskúšať aj toto. Kliknúť sem sa oplatí aj v opačnom prípade, ak máte voľné miesta v aute a chcete ich zaplniť.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM