Viktória Botošová Správy

Primátor a viceprimátor proti bagru: V hre je obľúbený Zúgov, volajú ďalších Zámčanov!

V týchto chvíľach je na Zúgove v Nových Zámkoch horúco. Primátor s viceprimátorom stoja pod bagrom.

Ilustračný obrázok k článku Primátor a viceprimátor proti bagru: V hre je obľúbený Zúgov, volajú ďalších Zámčanov!
Zdroj: Dnes24.sk

To čo sa deje v týchto chvíľach na Zúgove nemá obdoby. Ako nás informoval viceprimátor mesta Nové Zámky Lukáš Štefánik, skutočne sa v týchto chvíľach nachádzajú na s primátorom Otokarom Klienom na Zúgove. „Prišli sme sem s pánom primátorom a nás tu chceli zabagrovať,“ informuje Štefánik

„Postavili sme sa pod tento veľký bager, aby ho vypli. Zavolali sme políciu,“ hovorí viceprimátor.

Momentálne podľa jeho slov báger stojí a čakajú, čo bude. Ako dodáva, bagrovanie zastavili, lebo primátor sa postavil pod bager. „ Primátor sa postavil pod bager a na základe toho, že ho bagrista nechcel zabiť a zakopať zemou, tak bagrista vystúpil a zatiaľ nebagruje," hovorí Štefánik.

Ako dodáva, zatiaľ nevedia o akú firmu ide. „Priatelia, milovníci Zúgova, pridajte sa k nám, tu stojíme s pánom primátorom Otokarom Kleinom pod lyžicou bagru, príďte sem a pomôže nám zachrániť náš milovaný Zúgov, je mi do plaču, doteraz som tomu neveril,“ píše viceprimátor na svojom Facebooku.

Odkaz a výzva pre Novozámčanov je jasná. „Pán primátor pozýva všetkých ľudí, nech prídu na Zúgov čím skorej a nech nám prídu pomôcť zachrániť Zúgov,“ dodal viceprimátor Štefánik.

Pozrite si FOTO a VIDEO priamo z miesta

Foto: Archív Lukáš Štefánik

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM