Viktória Botošová Správy

Nicole otvorene o chybách Novozámčaniek i rybičky na plavárni: Pozrite si najklikanejšie články celého týždňa

Uplynulé dni boli opäť bohaté na udalosti. My sme vybrali 5 spravodajských momentov, ktoré u čitateľov portálu Nové Zámky 24 zarezonovali najviac. Pozrite si najklikanejšie články celého týždňa.

Ilustračný obrázok k článku Nicole otvorene o chybách Novozámčaniek i rybičky na plavárni: Pozrite si najklikanejšie články celého týždňa
Zdroj: Dnes24.sk

Vizážistka Nicole na rovinu

Základom kvalitnej vizáže je aj čistá a zdravá pleť, ktorá je jednou z prvých vecí, ktoré si na človeku všimnete. My sme sa však s novozámockou vizážistkou Nicole Rajčániovou pozreli na to, akých prehreškov sa podľa nej dopúšťame.

Čítajte tu: Vizážistka Nicole na rovinu: Mnohé Novozámčanky si nevedia kresliť obočie!

Vážna nehoda pred Zámkami

Vážna nehoda sa podľa policajnej správy odohrala hneď začiatkom týždňa medzi Novými Zámkami a Šuranmi, obaja vodiči žiaľ skončili po zrážke v novozámockej nemocnici.

Čítajte tu: Vážna nehoda medzi Zámkami a Šuranmi: Čelná zrážka dvoch áut, obaja vodiči s ťažkými zraneniami!

Zlodej, ktorý sa dal nachytať

To sa len tak nevidí. Nebyť zraneného muža (52), scéna ako vyšitá z grotesky. Robo si teraz môže búchať hlavu o policajnú stenu, dal sa pekne nachytať! :)

Čítajte tu: Robo (33) sa dal riadne nachytať: Ukradol peňaženku, otvoril ju, ale keď to zbadal už bola na zemi… :)

70 pracovných ponúk z mesta a okolia

Neprepásnite pracovnú ponuku ako šitú pre vás, ktorá sa v našom meste objaví. Aj preto vám pravidelne prinášame zoznam voľných pracovných miest z Novozámockého okresu. Pozrite si ten najaktuálnejší. Prehľad je spracovaný na základe informácií z Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny k 24.9. 2015.

Čítajte tu: Novozámčania, neprepásnite žiadnu príležitosť: 70 pracovných ponúk z nášho mesta a okolia

Z desiatok dier rybičky aj morské potvorky!

Na novozámockej plavárni bol vyhlásený havarijný stav. Komplikácie mal na svedomí prehrdzavený výmenník i priesaky vody cez stenu bazéna. Pozrite sa, ako to všetko vylepšili a ké vychytávky vymysleli. :)

Čítajte tu: Novozámocká plaváreň bola v havarijnom stave: V lete mali čo robiť, z desiatok dier rybičky aj morské potvorky! FOTO

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM