Anton Hrachovský Správy

Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac

Ani sme sa nenazdali a máme tu záver týždňa. Ten bol v našom meste bohatý na zaujímavé udalosti. Pozrite si prehľad toho, na čo ste klikali najčastejšie.

Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac
Foto: Anton Hrachovský

Starosta Dvorov v Druckerovej strane

V tíme novovznikajúcej politickej strany Dobrá voľba, za ktorou stojí bývalý minister zdravotníctva a vnútra Tomáš Drucker bude aj starosta obce pri Nových Zámkoch.

Oberačkové slávnosti v Zámkoch

Oberačkové slávnosti sa budú v Nových Zámkoch konať od 27. do 28. septembra 2019. Centrum mesta ponúkne návštevníkom obľúbený burčiak, víno, gastrošpeciality a samozrejme aj kultúrny program.

V Komárne uzavreli most cez Váh

Dopravnú situáciu v Nových Zámkoch skomplikuje uzávierka ďalšieho z mostov. Tentoraz ide o Vážsky most v Komárne, nákladná doprava bola presmerovaná na Nové Zámky.

Radnica nesúhlasí s odklonením dopravy na Nové Zámky

Novozámocká radnica nesúhlasí s nárastom dopravy, ktorý v meste vzniká po obmedzení dopravy na moste ponad Váh pri Komárne. Podľa Slovenskej správy ciest musí situáciu strpieť.

Nové pravidlá rozdeľovania dotácií

Pre rozdeľovanie mestských dotácií prijali poslanci Nových Zámkov na septembrovom zastupiteľstve nové všeobecné záväzné nariadenie (VZN). Stalo sa tak po dlhých peripetiách a pravidelnom vzplanutí vášní pri prerozdeľovaní mestských účelových dotácií.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM