Anton Hrachovský Správy

Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac

Ani sme sa nenazdali a máme tu záver týždňa. Ten bol v našom meste bohatý na zaujímavé udalosti. Pozrite si prehľad toho, na čo ste klikali najčastejšie.

Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac
Foto: Anton Hrachovský

Požiar budovy

Požiar vypukol vo štvrtok 25. apríla v noci krátko po 3.30 hodine. „Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že požiar zachvátil strechu budovy, ktorá je prepojená s ďalšími objektmi. Hasiči pomohli s evakuáciou 40 osôb z hotela nachádzajúceho sa v tesnej blízkosti požiaru. Aktualizáciu situácie sme spomenuli v článku Horiaca budova v Zámkoch: Predbežnú škodu vyčíslili na vyše 130-tisíc eur.

Zásah NAKA

Policajti národnej protizločineckej jednotky NAKA v piatok 26. apríla zadržali v Kolárove a Andovciach v Nitrianskom kraji päť Slovákov, ktorí sú už obvinení zo závažnej majetkovej trestnej činnosti.

Úspech petície

Obyvatelia Nových Zámkov uspeli s petíciou proti výstavbe centra pre bezdomovcov. To malo vzniknúť madzi panelákmi na Bratislavskej ces­te.

Detské ihriská

Jeden z poslancov sa rozhodol revitalizovať betónové plochy na sídliskách. Vďaka farebným prvkom by sa mali zmeniť na možnosti rekreačno-športového a intelektuálneho využitia rodín s deťmi.

Strom lásky z Komjatíc

Komjatický platan preslávil predovšetkým titul Strom roka na Slovensku, ktorý získal v roku 2012, aby sa neskôr dostal do prvej päťky v súťaži Európsky strom roka 2013.

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM