Anton Hrachovský Správy

Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac

Ani sme sa nenazdali a máme tu záver týždňa. Ten bol v našom meste bohatý na zaujímavé udalosti. Pozrite si prehľad toho, na čo ste klikali najčastejšie.

Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac
Foto: Anton Hrachovský

Európsky zatykač na Novozámčana

Polícia prosí verejnosť o pomoc pri dolapení muža z Nových Zámkov. Podľa mužov zákona mal obchodovať so zbraňami a drogami.

Zásah vandalov na Sihoti

Smutný príbeh odohrávajúci sa na Sihoti v Nových Zámkoch má ďalšie pokračovanie. Tentoraz sa oň postarali vandali, ktorí spílili novovysadené lipy.

Zmeny územného plánu

V roku 2018 objednala radnica spracovanie Zmien a doplnkov č. 1 Územného plánu mesta Nové Zámky. Predmetom zmien a doplnkov bolo aktualizovanie požiadaviek na funkčné a priestorové využívanie niektorých plôch podľa aktuálnej požiadavky investorov a vlastníkov pozemkov.

Zbierka

Po zbierke Na pomoc bábätkám, ktorej výťažok putoval na pomoc kriticky chorým novorodencom, vyhlásila novozámocká radnica ďalšiu. Aj tentoraz ide o dobrovoľnú zbierku.

Koniec kariéry

Aktívnu hokejovú kariéru zavesil na klinec útočník, ktorý sa narodil v Nových Zámkoch. V kariére brázdil ľady tých najlepších hokejových líg, vrátane NHL.

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM