Správy

Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac

Ďalší týždeň je čochvíľa za nami. Pozrite si prehľad toho, na čo ste uplynulých sedem dní klikali najčastejšie.

Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac
Foto: Anton Hrachovský

Blšák na tržnici

V priebehu júna pribudli na novozámockom trhovisku odkvapy, dotiahla sa plachta a novinkou je farebné osvetlenie. Prevádzkovateľ tržnice – spoločnosť Brantner už krátko po rekonštrukcii oznámila, že sa v jej priestoroch budú konať aj kultúrne udalosti. V duchu jej hesla ´Čakajte viac´ bude prvou z takýchto akcií Blšák.

Krádež rezňov

Policajné preventistky riešili na kúpalisku v Podhájskej bizarný prípad. Český manželský pár mal prísť o obed, ktorý si nechal na deke.

3. Škoda zraz

Obec Komoča bola počas uplynulého víkendu centrom štvorkolesových tátošov značky Škoda. Milovníci tejto značky sa stretli na tomto podujatí už tretíkrát.

Modernejšie semafory

Prechádzanie cez cestu bude pre chodcov o niečo bezpečnejšie a jednoduchšie. teda, aspoň na dvoch z križovatiek v meste. Radnica totiž ukončila modernizáciu svetelnej signalizácie na križovatkách ulíc SNP – M.R. Štefánika a Kapisztóryho – Gogoľova.

Zmeny v pohotovostiach

K 1. júlu 2018 končia na Slovensku svoju prevádzku Lekárske služby prvej pomoci (LSPP). Od júla ich nahradila Ambulantná pohotovostná služba (APS), ktorá bude fungovať len do 22:00. Tento krok sa dotkol aj Nových Zámkov a Šurian.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM