Anton Hrachovský Rôzne

Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac

Ani sme sa nenazdali a máme tu záver týždňa. Ten bol v našom meste bohatý na zaujímavé udalosti. Pozrite si prehľad toho, na čo ste klikali najčastejšie.

Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac
Foto: Anton Hrachovský

Blížiaca sa nostalgická jazda vlakom

Jednou z udalostí, ktoré sa v našom meste udejú v roku 2017 bude i oprášenie historického vlaku. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na jazdu parným rušňom, ktorá ukáže ako sa cestovalo niekoľko desaťročí dozadu.

Zákaz návštev v nemocnici

Na Slovensku prepukla chrípková epidémia. Najbližšie týždne podľa hygienikov ukážu, či vrcholí, alebo nárast chorobnosti bude ešte pokračovať. Zvýšený výskyt dýchacích ochorení, ktorý kvári náš región, spôsobil zákaz návštev v novozámockej nemocnici.

Reprezentačná nominácia na zápas v Zámkoch

Už o niekoľko dní sa v našom meste predstavia slovenskí reprezentanti v zápase proti Rusku. V zostave Slovenska nebude chýbať ani rodák z Nových Zámkov.

Záťah colníkov

Nitrianski colníci zaistili počas kontroly tovaru „fejky“ revitalizačného oleja a batohov. Fyzickú kontrolu tovaru dovážaného maďarským dovozcom z Číny vykonali počas uplynulých dní colníci v pobočke v Nových Zámkoch.

Novofruct a študenti

Jedna z najznámejších novozámockých spoločností sa rozhodla zmeniť smer pri naberaní nových zamestnancov. Vyťažiť by z toho mohli všetky strany.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM