Anton Hrachovský Kultúra

Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac

Ani sme sa nenazdali a máme tu záver týždňa. Ten bol v našom meste bohatý na zaujímavé udalosti. Pozrite si prehľad toho, na čo ste klikali najčastejšie.

Ilustračný obrázok k článku Najklikanejšie témy týždňa: 5 udalostí, ktoré vás počas týždňa zaujali najviac
Foto: Anton Hrachovský

Nové rebríčky škôl

Máte doma školáka a radi by ste vedeli viac o výsledkoch žiakov školy, ktorú navštevuje? Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy (INEKO) zverejnil na svojom portáli skoly.ineko.sk zimnú aktualizáciu rebríčkov základných a stredných škôl na Slovensku.

Nové byty v meste

V najbližších dvoch rokoch by mal v Nových Zámkoch na Andovskej ulici vyrásť nový obytný blok so 43 nájomnými bytmi. Tie by si mali zachovať charakter nájomných bytov po dobu 30 rokov.

Nové tváre v hokejovom klube

Sedem zápasov po odvolaní trénera Pénzeša angažovalo vedenie Nových Zámkov nového kormidelníka. Stal sa ním bývalý kormidelník reprezentačnej dvadsiatky, ktorý naposledy trénoval v českom Havířove.

Ďalšie parkovisko – pri jazdiarni

Na ostatnom mestskom zastupiteľstve rozhodli novozámockí poslanci o vyčlenení financií na vybudovanie nového parkoviska pri jazdiarni. Z budúcoročného rozpočtu by mala táto aktivita odkrojiť 70-tisíc eur.

Vynovenie vozového parku radnice

Nové autá budú mať úradníci ale aj zamestnanci mestskej príspevkovej organizácie Novovital. Na ich nákup je mestský úrad pripravený minúť 66 400 eur.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM