Viktória Botošová
Futbal
Na trávnikoch bude opäť rušno: POZRITE si kompletný prehľad zápasov v Zámkoch a okolí
Prinášame vám prehľad futbalových stretnutí, ktoré sa odohrajú nasledujúce dni v našom regióne. Diváci a fanúšikovia môžu sledovať zápasy, v ktorých budú kluby bojovať o body s cieľom vylepšiť si postavenie v tabuľke.
III. liga
32. kolo (14.06.2015)
- 13.06.2015 17:00 FKM Nové Zámky – : – MŠK – Thermál Veľký Meder
- 13.06.2015 17:00 FC Spartak Trnava © – : – TJ ISKRA Borčice
- 13.06.2015 17:00 MFK Topvar Topoľčany – : – FC Neded
- 13.06.2015 17:00 KFC Komárno – : – TJ Družstevník Veľké Ludince
- 13.06.2015 17:00 MFK Vrbové – : – FK DAC 1904 Dunajská Streda (B)
- 13.06.2015 17:00 FK Púchov – : – FKS Nemšová
- 14.06.2015 17:00 PFK Piešťany – FK Slovan Levice
- 14.06.2015 17:00 FK Spartak Vráble – : – TJ Gabčíkovo
- 14.06.2015 17:00 ŠK LR CRYSTAL – : – OTJ Palárikovo
IV. liga JV
30. kolo (14.06.2015)
- 10.06.2015 17:00 FC Nitra (B) 3 : 1 ŠK Šurany
- 13.06.2015 17:00 FC Slovan Galanta – : – FC ViOn Zlaté Moravce (B)
- 13.06.2015 17:00 OTJ Horné Obdokovce – : – FK Močenok
- 13.06.2015 17:00 MŠO Štúrovo – : – ŠK Tvrdošovce
- 13.06.2015 17:00 KFC Kalná nad Hronom – : – TJ Slovan Čeľadice
- 13.06.2015 17:00 FK Kolárovo – : – TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
- 13.06.2015 17:00 FK Vlčany – : – Čermáňsky FK Nitra
- 14.06.2015 17:00 TJ Veľké Lovce – : – MŠK Želiezovce
V. liga Východ
30. kolo (14.06.2015)
- 13.06.2015 16:00 FC Okoličná na Ostrove – : – TJ Lokomotíva Bánov
- 13.06.2015 17:00 MŠK Hurbanovo – : – TJ Družstevník Hontianska Vrbica
- 13.06.2015 17:00 FK Marcelová (A) – : – FC Veľký Kýr
- 14.06.2015 17:00 TJ Družstevník Tekovské Lužany – : – ŠK Nesvady
- 14.06.2015 17:00 OŠK Svätý Peter – : – TJ Imeľ
- 14.06.2015 17:00 FK TJ Lokomotíva Kozárovce – : – OŠK Dolný Ohaj
- 14.06.2015 17:00 ŠK Termál Podhájska – : – TJ Družstevník Pribeta
- 14.06.2015 17:00 FC Komjatice – : – TJ Družstevník Bešeňov
I.trieda ObFZ NZ dospelí
30. kolo (14.06.2015)
- 13.06.2015 17:00 OŠK Lipová – : – FK Čechy
- 14.06.2015 17:00 ŠK Kmeťovo – : – TJ Družstevník Michal nad Žitavou
- 14.06.2015 17:00 TJ AGRO Zemné – : – Obecný futbalový klub OFK Maňa
- 14.06.2015 17:00 FC Semerovo – : – ŠK Svodín
- 14.06.2015 17:00 ŠK Vlkas – : – TJ AC Mužla
- 14.06.2015 17:00 TJ Družstevník Trávnica – : – FK Slovan Rastislavice
- 14.06.2015 17:00 TJ Salka – : – TJ Lokomotíva Úľany nad Žitavou
- 14.06.2015 17:00 OFK Hul – : – OŠK Mojzesovo
Foto: ilustračné
Zdroj: Futbalnet.sk