Rôzne Správy

MIMORIADNA situácia ZRUŠENÁ! Nemocnica v Nových Zámkoch FUNGUJE

Fakultná nemocnica s poliklinikou v Nových Zámkoch spustila od utorka operatívu. Umožnilo jej to sprevádzkovanie šiestich výťahov, ktoré boli odstavené od stredy (26. 6. 2024) z dôvodu zatopenia výťahových šácht.

Ilustračný obrázok k článku MIMORIADNA situácia ZRUŠENÁ! Nemocnica v Nových Zámkoch FUNGUJE
Zdroj: FNsP Nové Zámky

Opatrenia vyplývajúce z mimoriadnej situácie, ktorá bola minulý týždeň vyhlásená vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Nových Zámkoch, sú zrušené. Informuje o tom nemocnica na svojej facebookovej stránke.

Už sa operuje

Od dnešného dňa sa spúšťa aj operatíva. Nemocnici to umožnilo sprevádzkovanie šiestich výťahov, ktoré boli odstavené od minulotýždňovej stredy z dôvodu zatopenia výťahových šácht. „Pohyb pacientov po monobloku budú regulovať kolegovia z vlastnej ochrany. Výťahy v koordinovanom režime budú slúžiť aj pre návštevy a zamestnancov,“ informovala nemocnica.

Povolené sú už aj návštevy. „Pohyb pacientov po monobloku budú regulovať kolegovia z vlastnej ochrany. Výťahy v koordinovanom režime budú slúžiť aj pre návštevy a zamestnancov,“ píše nemocnica.

Makali všetci

„Sme radi, že sa nám podarilo v tak krátkom čase odstrániť škody spôsobené prívalovým dažďom. Aj touto cestou sa chceme poďakovať všetkým dodávateľom a hlavne zamestnancom, ktorí vo dne v noci pracovali na odstránení škôd. Pacientom ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť,“ dodáva Fakultná nemocnica s poliklinikou v Nových Zámkoch.

🟢 SPÚŠŤAME OPERATÍVU 🟢 Od utorka 2.7.2024 spúšťame operatívu. Dnešným dňom sa nám podarilo spustiť šesť výťahov....

Posted by Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky on Monday, July 1, 2024

Prečítajte si tiež:

Zdroj: TASR/Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM