Tlačové správy

Jakab, Kemka, Latinák i Miezga: Známi herci prídu do Nových Zámkov. Vieme kedy! + SÚŤAŽ

Už vyše desať rokov patrí Na koho to slovo padne k najobľúbenejším slovenským činoherným titulom. Vždy vypredaná sála a nadšené obecenstvo pripravia po každom predstavení protagonistom inscenácie ovácie a veľký potlesk. A veríme, že Nové Zámky nebudú výnimkou...

Ilustračný obrázok k článku Jakab, Kemka, Latinák i Miezga: Známi herci prídu do Nových Zámkov. Vieme kedy! + SÚŤAŽ
Zdroj: Dnes24.sk

Groteskný príbeh piatich indivíduí uzavretých v jednej miestnosti, v spoločnosti jedného revolvera… Samozrejme, že každého z nich tento revolver láka, pretože mu dáva príležitosť vládnuť nad ostatnými. Sú to piati zvláštni a hlavne smiešni pánkovia a každý z nich má celkom odlišnú predstavu o moci.

Drsný mafián s drsnými spôsobmi, národovec z Detvy v kroji a s jasnou predstavou o raji na Slovensku, chudáčik so zápalom močového mechúra, aristokrat a intelektuál. Modelová pätica v modelových situáciách vygradovaných vo svojej smiešnosti až na hranicu grotesky.

Inteligentný humor autora teda nezostáva len pri obhrublých narážkach, práve naopak. Nesie v sebe niekoľko úrovní a stáva sa tým výpoveďou o krutom správaní sa nás v krutej dobe okolo nás. Pätica mladých hercov tak roztáča nezastaviteľný kolotoč gagov, pri ktorých nám občas zamrzne aj úsmev na tvári.

Účinkujú: Róbert Jakab, Juraj Kemka, Vladimír Kobielsky, Marián Miezga, Lukáš Latinák Réžia: Peter Mankovecký

Kde: Dom kultúry Nové Zámky
Kedy: 22.9.2015 o 19:00 hod.
Cena lístka: 15 eur

Meno výhercu súťaže o 2 lístky:
Marian Wimmer, Andovce

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto tlačovej správy.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM