Branislav Jakab Kultúra

Futbalové zázraky v Šuranoch: Divákov bavilo množstvo slovenských osobností, FOTO

Šurianske futbalové ihrisko cez víkend poriadne ožilo. Zábavu totiž rozprúdilo veľmi populárne mužstvo futbalových zázrakov MUFUZA.

Ilustračný obrázok k článku Futbalové zázraky v Šuranoch: Divákov bavilo množstvo slovenských osobností, FOTO
Foto: Branislav Jakab

Mužstvo futbalových zázrakov sa cez víkend predstavilo na Mega dni s MUFUZOU v Šuranoch. Tamojšie futbalové ihrisko sa premenilo na dejisko exhibície, športové výkony predviedli osobnosti z kultúry, športu a médií. Svoj športový talent ukázali v zápase proti mužstvu Starí páni Šurany.

Potrestaný rozhodca

MUFUZA je futbalový tím zložený z hercov, spevákov, moderátorov a ďalších známych osobností. Pestrý program, ktorý si toto družstvo pripravilo, odštartovala futbalová akadémia pre deti a mládež s legendami Vladimírom Kinderom, Štefanom Maixnerom a Marekom Holým. Nenudili sa ani dámy, pre ktoré bolo cvičenie s olympioničkami Martinou Halinárovou – Jašicovou a Oli Beständig fantastickým zážitkom. Pre tých najmenších bolo prichystané predstavenie KIKI a RIKI s Mircom Babjakom a Jakubom Ružičkom.

O 15:00 odštartoval futbalový zápas, v ktorom sa stretli už spomínaní Starí páni Šurian a Mužstvo futbalových zázrakov. Zápas komentoval Stano Gális, úvodný výkop mal primátor Šurian Marek Oremus a herec Karol Čálik, ktorý bol v minulosti futbalistom. Verdikty rozhodcu sa nepáčili ani jednému tímu a tak bol arbiter ´potrestaný´ vedrom studenej vody. Ku koncu zápasu museli domácim pomôcť deti, stretnutie sa skončilo remízou.

Kultúrny program s Mufuzou

Na pódiu odštartoval pestrý kultúrny program, v ktorom sa predstavili rockoví klasici Marián Greksa, Henry Tóth a strýco Ayala. Pre milovníkov country hudby sa predstavil známy slovenský country spevák Allan Mikušek. Na svoje si prišli aj milovníci folklóru, na pódiu vystúpila Vlasta Mudríková. Následne odštartovala tanečná súťaž Let´s Dance, ktorú nasledovalo estrádne pásmo Ftipák moderované Ivanom Vojtekom.

Predstavili sa v ňom Pavol Topoľský, Rasťo Piško, Dodo Duchovič, Rasťo Sokol, Mravec, Ivo Hlaváček, Zuzana Vačková, Igor Krempaský. Najlepší vtip hodnotil Miroslav Eliáš, Vladimíra Bartovičová, Renáta Kramárova Zadrabajová a Štefan Valent. Dámske oči potešilo vystúpenie majstra sveta v kulturistike Ľuboša Maliňáka.

Vo večerných hodinách sa na pódiu predstavili Samuel Tomeček a Suvereno s hudobným vystúpením Nech sa darí. Po 22:00 sa spustila Oldies párty Dja Roba Majlinga. Prítomní sa fotili a rozprávali so známymi osobnosťami, prichystané boli stánky s občerstvením a pre deti skákacie a rôzne iné atrakcie.

MUFUZA v Šuranoch 2017
28
Galéria
Foto: Branislav Jakab
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM