Viktória Botošová Rôzne

FOTO zo zasneženej akcie ďaleko od domova: Novozámockí školáci si užili lyžovačku ako sa patrí!

Snehová nádielka v Nových Zámkoch nám až tak nepriala. Športovo zdatní školáci však vycestovali za snehom do hôr a užili si pravú lyžovačku na tatranskom snehu. Na tento týždeň len tak nezabudnú :)

Ilustračný obrázok k článku FOTO zo zasneženej akcie ďaleko od domova: Novozámockí školáci si užili lyžovačku ako sa patrí!
Zdroj: Dnes24.sk

Športovo zdatní školáci vycestovali za snehom do hôr a užili si pravú lyžovačku na tatranskom snehu. Lyžiarsky výchovno – výcvikový kurz ZŠ Hradná sa uskutočnil koncom januára v Tatranskej Lomnici.

Medzi športovo zdatnými školákmi bol o lyžiarsky záujem. „Kurzu sa zúčastnilo 41 žiakov ZŠ Hradná,3 učitelia ZŠ Hradná, externý inštruktor a Slavomír Hlavačka,“ informovala Renáta Královičová, učiteľka v Základnej škole Hradná.

„Po príchode do Tatranskej Lomnici sme sa ubytovali v hoteli Morava, absolvovali vychádzku do okolia a oboznámili sme sa s priestormi hotela a lyžiarňou,“ uvádza. Denný plán činnosti na kurze prebiehal podľa plánu, v rámci ktorého deti absolvovali predpoludňajší výcvik, popoludňajší výcvik, večerný rozkaz a čakal ich aj kultúrny program.

O tom, že bol kurz vydarený a žiakom sa v Tatranskej Lomnici páčilo, si môžete pozrieť na fotkách v galérii článku.

Môže vás zaujímať:

Foto: Archív ZŠ Hradná

Lyžovačka školákov na tatranskej perinke :)
15
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM