Anton Hrachovský Hokej

V ďalšom domácom prípravnom stretnutí hostili Novozámčania hráčov z českého prvoligového Prostějova. Tentoraz sa im podarilo dotiahnuť vedenie do víťazného konca. Gólman Glosár si v premiére medzi mužmi pripísal čisté konto.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Zámčania zdolali českého prvoligistu, Glosár vychytal v premiére medzi mužmi nulu
14

Po bezgólovej prvej tretine udreli ako prví Novozámčania, keď sa v 23. minúte presadil Miroslav Zaťko. V 40. a 54. minúte ho napodobnil Andreas Štrauch. V bráne sa premiérovo medzi mužmi objavil 19-ročný Vladimír Glosár, ktorý svoj výkon vyšperkoval čistým kontom. Po výhre domácich sa ešte oba tímy dohodli na samostatných nájazdoch, v ktorých boli úspešnejší hráči Prostějova.

HC Nové Zámky – HK Jestřábí Prostějov 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Góly: 23. Zaťko (Ručkay, Jurík), 40. Štrauch (Pospíšil, Hruška), 54. Štrauch (Pospíšil, Hain)
Rozhodovali: Bachurík, Druga – Konc J, ml., Hronský. Vylúčenia: 5:4. Využitie: 2:0. V oslabení: 0:0.