Viktória Botošová Od Vás

Dominika (25) zo Zámkov spravila ZÁBERY, aké sa len tak nevidia: Domáci miláčikovia si to spolu jednoducho užívajú :)

Pes a mačka, údajní odvekí nepriatelia. Ako sa ale hovorí, výnimky potvrdzujú pravidlo. Pozrite aké parádne a vtipné zábery sa podarili na jednom z novozámockých dvorov.

Ilustračný obrázok k článku Dominika (25) zo Zámkov spravila ZÁBERY, aké sa len tak nevidia: Domáci miláčikovia si to spolu jednoducho užívajú :)
Zdroj: Dnes24.sk

Internet je plný vtipných fotografií domácich miláčikov. Výnimkou nie sú ani Nové Zámky. Aj v Zámkoch a okolí sa odohralo majiteľom domácich miláčikov, veľa vtipných situácií, pri ktorých našťastie nechýbal foťák, či mobilný telefón.

V tejto domácnosti to žije

Takouto majiteľkou je aj Dominika. Predtým, ako sa presťahovali do domčeka, mali v novozámockom činžiaku len rybičky. „ V byte sme mali len rybky, ktoré máme až doteraz. Vlastne sme si to tak vykompenzovali, tým, že v byte sme nemohli mať toho viac, tak v dome teraz mame celý zverinec,“ vysvetľuje Dominika.

V tejto domácnosti v novozámockom okrese to skutočne žije. V domčeku v Bánove tvoria okrem rybičiek zverinec aj ďalšie zvieratká. „Teraz máme dvoch psíkov. Luckyho (5) a Sheilu (4). Obaja sú plemeno Jack russel terier,“ hovorí majiteľka zverinca. Veselú dvojku dopĺňa kocúr Max (3).

Na dvore prišlo aj k stratám. „ Fotka, kde pes ťahá za vodítko kocúra, tak tam je Lucky a kocúrik Kubo, ale ten nám už zomrel. Báli sme sa, že nám kocúr ujde, lebo nebol zvyknutý na vonkajšok, tak sa Lucky ujal toho, že ho vyvenčí,“ hovorí o momentke Dominika, a ako dodáva autorom väčšiny fotiek je jej brat. Zábery dokazujú, že Lucky a Kubo boli parťákmi aj pri spoločnom obede a následnej sieste. "Tom sa nám asi pred mesiacom nejako zabudol vrátiť domov. Pripisujeme to tomu, že sa s Maxom strašne veľa bili a iba jeden z nich mohol byt pánom dvora,“ opisuje hádky kocúrov. V susedstve býva aj Dominikin bratranec, ktorého kocúr Fúzik sa tiež ocitol v našej galérii. Pozrite si vtipné momentky od Dominiky.

Aj u vás je veselo, podeľte sa o zábery s nami

To, čo dokážu postvárať niektoré zvieratká, sa len tak nevidí. Dúfame, že vás tieto fotky aspoň potešia, alebo, že si dnes aj vďaka nášmu článku nájdete dôvod na úsmev. Pozrite si aj ďalšie vydarené zábery našich čitateľov v galérii.

Máte podobné fotky, alebo dokonca lepšie? Tak sa nimi pochváľte a pošlite nám ich na mail botosova@global24.sk , radi ich uverejníme v našom ďalšom článku.

Foto: Archív čitateľov

Pozrite, koľko lásky, harmónie a porozumenia vládne v ríši zvierat :)
19
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM