Rastislav Búgel Futbal

O majstrovstvá Európy zabojujú aj futbalisti FC Nitra: Tieto mená sa dostali do nominácie!

Slovenská futbalová reprezentácia do 17 a do 19 rokov bude bojovať o postup na majstrovstvá Európy. V nomináciách aj hráči spod Zobora.

Ilustračný obrázok k článku O majstrovstvá Európy zabojujú aj futbalisti FC Nitra: Tieto mená sa dostali do nominácie!
Foto: Rastislav Búgel

Slovenská futbalová reprezentácia do 17 rokov vstupuje do druhej fázy kvalifikácie na tohtoročné majstrovstvá sveta v Bulharsku. Počas marca cestujú do Nemecka, kde sa stretnú s domácim výberom a reprezentáciami Talianska a Ukrajiny.

Do nominácie na kvalifikáciu do 17 rokov sa dostali aj hráči z Nitry. Konkrétne sa jedná o brankára Dávida Šipoša, obrancu Martina Macha a stredopoliara Christiána Herca. Medzi náhradníkov sa zase prebojoval útočník Adam Zelenka. Reprezentácia má na programe svoje kvalifikačné zápasy 21., 23.a 26.marca.

Futbalová 19tka zase zabojuje o postup na ME v Grécku. Aj reprezentačný výber do 19 rokov pocestuje do Nemecka. Stretne sa tam s domácim tímom, Českom a Írskom. Kvalifikácia je na programe 26., 28.a 31.marca.

Aj do reprezentácie do 19 rokov sa prebojovali nitrianski športovci. Medzi náhradníkmi tak figuruje obranca René Kotrík a stredopoliar Jozef Urblík.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM