Správy

Nový VIDEOKLIP od Desmodu: S láskou to myslím vážne, spieva Robo Šimko

Ako znie najnovší počin kapely Desmod so spevákom Robom Šimkom? Vypočujte si ich v poradí štvrtý singel.

Ilustračný obrázok k článku Nový VIDEOKLIP od Desmodu: S láskou to myslím vážne, spieva Robo Šimko
12
Galéria
Zdroj: Alessandro Axel Závracký

Skupina DESMOD a Robo Šimko potešila svojich fanúšikov novou piesňou S láskou, ku ktorej natočila aj videoklip. Nitrianska partia hudobníkov so spevákom z východu neostala svojmu menu nič dlžná a prichádza s poriadnym rockovým nákladom, aj keď to z názvu nie úplne vyplýva.

Zločin z lásky

„Zámerom bolo podčiarknuť zmätenosť v prirodzenom ľudskom cite, akým je láska. Prirovnaním ‚ako sériový vrah‘ som chcel upozorniť na kontrast tejto emócie, v momentoch, kedy do nej prichádza aspekt sebeckosti, ktorý ďalej vyvoláva pocit pripútanosti, čoho dôsledkom môže byť v určitých momentoch aj zločin. Tento fenomén sa často prejavuje žiarlivosťou, ktorá v extrémnych prípadoch dokáže dokonca zabíjať. Dnes ho poznáme ako zločiny z lásky. To len poukazuje na to, že medzi láskou a šialenstvom je veľmi tenká hranica,“ uviedol spevák skupiny a spoluautor textu, Robo Šimko.

Herci z divadla

V najnovšom počine skupiny DESMOD a Robo Šimko stvárnili hlavných protagonistov mladí herci z Divadla Andreja Bagara v Nitre. Okrem nich si v klipe zahrali aj členovia skupiny. Režisérsku „taktovku“ nad celým videoklipom dokonca prevzal gitarista skupiny Richard „Synčo“ Synčák.

„V prvom rade sme klip robili tak, aby si v ňom každý našiel niečo svoje. Leitmotívom je hra s citmi, nenaplnená láska pri hľadaní partnera, proste to, ako človek občas hľadá, ale nie vždy to dopadne podľa jeho predstáv,“ uzavrel režisér videoklipu a gitarista skupiny.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: YouTube.com/DESMOD a Robo Šimko
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM