Kultúra

Nový letný hit? Bláznivý videoklip a chytľavé rytmy od rodáka z Nitry, VIDEO

O slovo na hudobnej scéne sa hlási rodák z Nitry, Peter Dráb alias Peso1M. K letnému singlu natočil animovaný klip.

Zdroj: YouTube.com

Raper Peso1M, vlastným menom Peter Dráb z Nitry, prichádza s letným hitom Voda. Pred pár dňami k nemu vydal animovaný videoklip. Pieseň pochádza z jeho debutového albumu Vízia.

Skladbu písal mladý raper z Nitry spoločne s Nathaelom Lucianom. Chytľavý refrén “Voda volá ma a slnko svieti…” vznikol počas improvizácie v štúdiu.

Animovaný videoklip bol natočený na zelenom plátne. O hudobnú produkciu sa postaral producent Hoodini. Výrobu videoklipu zastrešila produkcia Film s.r.o., pričom o celú postprodukciu sa postaral práve samotný Peso1M.

“S Nathaelom tvoríme hudbu prakticky nonstop, no keď sme spravili tento song tak som vedel, že na tom treba zamakať. Hecli sme sa a podarilo sa nám song dostať na môj debutový album (VÍZIA), za čo som mega rád, no stále nám k tomu chýbal vizuál. Keď som zavrel oči pri počúvaní songu VODA, tak som videl animovaný klip. Následne sme dali brainstorming s kamošmi, kde všetci prispeli nápadmi a naplánovali sme rýchle točenie na zelenom plátne, ktoré sme si extrémne užívali. Verím že sa nám podarilo pretaviť náš dobrý vibe do tohto videjka, ktorým Vám snáď spríjemníme deň," povedal raper Peso1M.

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Nový letný hit? Postaral sa oň rodák z Nitry
5
Galéria
Zdroj: Peso1M
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie