Správy

Novú prácu môžete nájsť aj na Agrokomplexe: Kariéra EXPO prinesie stovky ponúk

Desiatky zamestnávateľov ponúknu na nitrianskom výstavisku niekoľko stoviek pracovných ponúk. Pripravený je aj užitočný sprievodný program.

Ilustračný obrázok k článku Novú prácu môžete nájsť aj na Agrokomplexe: Kariéra EXPO prinesie stovky ponúk
Zdroj: TASR/Pavol Zachar

Stovky pracovných ponúk v oblasti administratívy, priemyslu, bankovníctva, cestovného ruchu, dopravy, gastronómie, obchodu či marketingu ponúkne kariérne podujatie Kariéra EXPO.

Uskutoční sa v stredu 29. marca na výstavisku Agrokomplexu v Nitre.

Viac ako 50 zamestnávateľov ponúkne pracovné príležitosti vhodné pre čerstvých absolventov, ale aj skúsených odborníkov.

Prečítajte si tiež

Viacero pódií

Počas celého dňa sú pripravené prednášky odborníkov a verejne známych spíkrov. Okrem hlavného pódia sa jednotliví spíkri predstavia aj na Kariéra Skills Stage. Ich prednášky budú zamerané predovšetkým na pracovné prostredie a užitočné informácie, ktoré sú zaujímavé pre uchádzačov o prácu.

Tretie pódium IT Stage – Lapis.sk bude venované prednáškam o bezpečnosti v IT sektore, práci z domu, umelej inteligencii a tiež o programoch MS Office, ako sú Word, Excel či PowerPoint.

Prekonzultujú životopis

Návštevníci si okrem prednášok môžu vyskúšať modelové pracovné pohovory, prekonzultovať svoj životopis, získať spätnú väzbu či nechať si zhotoviť profesionálnu fotografiu do svojho životopisu.

Pripravené je aj osobnostné, jazykové a IT testovanie, pomocou ktorého si záujemcovia o prácu môžu zmerať svoje znalosti a schopnosti.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne témy

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM