Ilustračný obrázok k článku Nová tanečná škola na starej adrese v Nitre. House of Dance by Tomáš Surovec
52
Galéria

Nová tanečná škola na starej adrese v Nitre. House of Dance by Tomáš Surovec

House of Dance je nová tanečná škola na starej adrese v Nitre na “Lipe” s viac ako 15 ročnou skúsenosťou. Jej zakladateľom je známy tanečník, tréner a porotca Tomáš Surovec.

Tlačové správy
Tlačové správy

Nová tanečná škola na starej adrese v Nitre. House of Dance by Tomáš Surovec

House of Dance je nová tanečná škola na starej adrese v Nitre na “Lipe” s viac ako 15 ročnou skúsenosťou. Jej zakladateľom je známy tanečník, tréner a porotca Tomáš Surovec.

Ilustračný obrázok k článku Nová tanečná škola na starej adrese v Nitre. House of Dance by Tomáš Surovec
52
Galéria

Nová tanečná škola

V House of Dance vytvárame ponuku kurzov, krúžkov a cvičení tak, aby sme zabezpečili všetky tanečno-pohybové potreby pre rodiny a jednotlivcov pod jednou strechou. Vďaka tomu môžete ušetriť čas a venovať sa tomu, na čom skutočne záleží.

Dospelí sa vďaka tancu a pohybu odreagujú od všedných starostí na tanečných kurzoch, ktoré máme aj pre jednotlivcov bez partnera. Deti a tínedžeri sa zabavia, spoznajú nových kamarátov a rozvinú svoj talenttanečných krúžkoch alebo v tanečnej prípravke už od 4 rokov.

Tomáš Surovec, zakladateľ House of dance
Tomáš Surovec, zakladateľ House of dance / Zdroj: House of dance

Ak uvažujete urobiť kúsok pre svoje zdravie a tanec vás neláka, máme pre vás riešenie. Stačí si vybrať cvičenia, ktoré vám vyhovujú a zostaviť si svoj týždenný FIT program na mieru vďaka flexibilnému balíku lekcií.

Rozhýbeme celú rodinu

Vďaka širokej ponuke tanečných štýlov, cvičení, lekcií rôznych vekových a výkonnostných úrovní sa môže u nás hýbať celá rodina.

V House of Dance šetríme čas vašej rodine spojený s cestovaním a organizovaním krúžkov v rôznych subjektoch. U nás vybavíte všetko pohodlne na jednom mieste online alebo osobne na našej recepcii.

Pre rodiny pripravujeme zľavy z členského tak, aby sa vám to s nami oplatilo. Vďaka flexibilnému balíku lekcií, ktorý môžete využiť na všetky kurzy pre dospelých a cvičenia neprídete už o žiadne zaplatené lekcie. Platnosť balíka je vždy dlhšia ako počet lekcií v ňom.

Rôzne motívy

Sme tu pre vás, keď sa potrebujete tanečne pripraviť na rôzne spoločenské podujatia – svadba, ples, latino párty. Keď hľadáte atraktívnu aktivitu pre plnohodnotné trávenie voľného času, alebo máte záujem rozvinúť svoj talent alebo talent vašich detí.

Zdroj: YouTube.com

Je veľa motívov pre tanec a cvičenie. Nás zaujíma ten váš. Ak nám ho prezradíte, naplánujeme pre vás efektívnu a príjemnú cestu na jeho dosiahnutie.

Sme odborníci v oblastiach, ktorým sa venujeme. Možno to, čo sa vám javí nedosiahnuteľné alebo komplikované vieme pre vás vyriešiť jednoducho a efektívne. V pokoji sa na nás obráťte, radi vám pomôžeme.

TIP pre vás!

Všetky starosti okolo svadobného tanca nechajte v pokoji u nás. Vyberieme s vami hudbu, odporučíme tanec a postavíme choreografiu podľa vašich očakávaní. Dohodnite si vašu prvú lekciu na info@houseofdance.sk.

Zábava alebo šport

Niektorým z vás sa tanec a cvičenie zapáči a stane sa príjemnou, každotýždennou aktivitou. V ruchu bežných dní vám padne vhod získať čas pre seba, vďaka ktorému zabudnete na starosti, odreagujete sa a spoznáte nových ľudí.

Iných osloví tanec ako šport a budú posúvať svoju výkonnosť, limity, neustále napredovať a rozvíjať svoj talent.

Život v House of dance

Okrem pravidelných lekcií žijeme počas roka v našej tanečnej škole rôznymi eventami. Tie vás zabavia, rozvinú a zároveň priblížia k vášmu cieľu.

Počas roka pre vás pravidelne organizujeme:

 • workshopy, sústredenia, kempy,
 • denné, letné a jarné tábory,
 • tanečné súťaže a vystúpenia,
 • tančiarne a víkendové pobyty.

Individuálne lekcie

Ak máte záujem napredovať intenzívnejšie, pridajte si k pravidelných lekciám individuálne lekcie. Na individuálnych lekciách sa lektor venuje iba vám.

Prispôsobí výuku vášmu tempu, očakávaniam a časovým možnostiam. Dosiahnutie vášho cieľa je vďaka tomu veľmi efektívne. „ITčká“ sú populárne aj krátkodobo, ak potrebujete niečo dobehnúť alebo doťuknúť.

Individuálny prístup

Je na vás, ako intenzívne sa tancu a cvičeniu chcete venovať. Stačí si vyskladať váš plán za želaným cieľom z pravidelných skupinových lekcií, eventov a individuálnych lekcií.

V prípade ďalších otázok alebo potrebou nastavenia vášho individuálneho plánu na mieru sa v pokoji obráťte na vášho lektora alebo našu recepciu. Nájdeme pre vás riešenie.

Optimálna kapacita

Všetky kurzy, krúžky, cvičenia a eventy majú stanovenú maximálnu kapacitu. Okrem kompetentných lektorov dbáme aj na efektivitu výučby, ktorá môže byť zabezpečená len pri optimálnom počte ľudí na lekcii.

Skúsení lektori

So skúsenými lektormi je učenie tanca a cvičenie s výsledkami v našej tanečnej škole hračka. Na lekciách sa zabavíte, z lekcie na lekciu napredujete a hýbete sa zdravo a bez rizika. Doprajte si kvalitných lektorov. V House of dance je odbornosť a skúsenosť lektorov na prvom mieste.V našom tíme pôsobia lektori so vzdelaním a dlhoročnou praxou.

Prečo práve naša tanečná škola?

Je niekoľko dôvodov, prečo s nami ľudia radi spolupracujú.

 • rôzne tanečné štýly a cvičenia pod jednou strechou – šetríme váš čas
 • v House of dance sa hýbe celá rodina – zvýhodnené rodinné členské
 • individuálny prístup – v centre pozornosti vaše ciele a očakávania
 • flexibilný balík lekcií – platíte len za to, čo skutočne absolvujete
 • obmedzená kapacita na lekciách – vyššia efektivita výučby
 • skúsení a licencovaní lektori – základ pre vaše napredovanie
 • profesionálny prístup back office – všetko ľahko vybavíte
 • online systém Mindbody – vybavíte všetko aj u vás doma
 • príjemné priestory, ktoré stále zveľaďujeme – cítite sa u nás ako doma
 • House of Dance kaviareň – spríjemníme vám čas čakania

Zápisy

Momentálne prebiehajú v našej tanečnej škole zápisy. V pestrej ponuke nájdete:

 • Tanečné kurzy pre dospelých
 • Tanečné krúžky pre deti a teens
 • Tanečné prípravky pre deti od 4 rokov
 • Cvičenia

V pokoji si prejdite našu ponuku a vyberte. Viac informácií na www.houseofdance.sk.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: House of dance
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín