Futbal

Nitra hostila reprezentáciu do 21 rokov: Slovensko si poradilo s Fínskom, FOTO

Nitriansky futbalový štadión bol svedkom medzinárodného merania síl. Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov privítala rovesníkov z Fínska.

Ilustračný obrázok k článku Nitra hostila reprezentáciu do 21 rokov: Slovensko si poradilo s Fínskom, FOTO
48

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov zvíťazila v utorok v Nitre v prípravnom stretnutí nad rovesníkmi z Fínska 4:0.

Dva góly strelil Adrián Kaprálik, po jednom zásahu pridali Roland Galčík a Matej Trusa.

Prípravný zápas futbalistov do 21 rokov:

Slovensko – Fínsko 4:0 (4:0)

Góly: 23. a 38. Kaprálik, 10. Galčík, 34. Trusa. ŽK: Kováčik – Nurmi, rozhodoval: Farkas (Maď.)

Slovensko: Ludha (46. Belko) – Suľa (57. Kováčik), Kóša (73. Pišoja), Obert (73. Nemčík), Vojtko (46. Javorček) – Nebyla (46. Myslovič), Lichý (46. Gono), Bernát (57. Šviderský) – Kaprálik (57. Slebodník), Trusa (46. Kadák), Galčík (46. Goljan)

Fínsko: Sinisalo (62. Leislahti) – Tihi, Katz (78. Koskela), Vainionpaa (46. Koski), Almen (46. Rale) – Hannola (62. Pyyhtiä), Markiev, Oksanen (78. Nurmi) – Mommo (46. Terho), Olusanya (78. Sarr), Mastokangas (62. Ojanen)

Jaroslav Kentoš, tréner SR 21: „Náš výkon spĺňal vysoké kritériá. V prvom polčase sme si vytvorili viac príležitostí a boli sme aj efektívni. V druhom polčase si Fíni dávali väčší pozor, nenechali hráčov zbehnúť za obranu. Celkovo môžem chlapcov pochváliť.“