Rastislav Búgel Kultúra

Neprofesionálne skupiny rozhýbu publikum: Čaká nás piaty ročník koncertu rockových kapiel!

Občianske združenie Zelená zebra pozýva už po piatykrát na koncert neprofesionálnych rockových kapiel ROCKSHAPES. Tradične sa uskutoční v novembri, netradične v nových priestoroch Novej Pekárne v Nitre.

Ilustračný obrázok k článku Neprofesionálne skupiny rozhýbu publikum: Čaká nás piaty ročník koncertu rockových kapiel!
Foto: Rastislav Búgel

"Tri kapely rozhýbu dav štýlom rocku už v utorok, 5.novembra 2013, a spolu s nami oslávia naše jubilejné piate narodeniny,“ informovala asistentka PR manažérky Veronika Fašková.

Zaujímavý program

O 20:30 hod. vystúpia so svojím svojským alternatívnym rockom kapela Indivium. „Minulý rok chalani vyhrali na súťaži v Nitre skvelé tretie miesto, čo ich nakoplo ďalej a vymýšľajú nové skladby, ku ktorým plánujú natočiť aj prvý videoklip,“ dodala Fašková.

Po Individum o 21:30 hod. Vám do uší vloží kapela Seventh Weapon nezabudnuteľný zážitok rock’n’rollu. Mladí chalani z Považskej Bystrice prežívajú svoje vystúpenia na 100% a už vydali aj svoje prvé EP s názvom Opium.

„Poslednou ochutnávkou budú Levičania z For Tape, ktorí naskáču na pódium o 22:45 hodine,“ informuje Veronika Fašková. Kapela má už taktiež za sebou svoje prvé EP s názvom On the Waves, z ktorého isto odohrá nejednu skladbu a ukážu, čo sú to tie práve rockové tvary.

S oslavou narodenín

Bonusom tohtoročného koncertu bude oslava jubilejných 5-tich narodenín Zelenej Zebry a určite nebude chýbať ani torta. Máte sa na čo tešiť! 5. ročník Rock shapes sa uskutoční 5. novembra 2013 v Novej Pekárni o 20:00 hodine.

Foto: ilustračné

ROCK SHAPES V.
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM