Rastislav Búgel Futbal

Nepresvedčivý vstup do nadstavbovej časti Doxxbet ligy: FC Nitra prehral na pôde FC Tatran Prešov

Nitrianski futbalisti cestovali na svoj prvý zápas nadstavbovej časti Doxxbet ligy. Svoje prvé stretnutie odohrali na trávniku FC Tatran Prešov.

Ilustračný obrázok k článku Nepresvedčivý vstup do nadstavbovej časti Doxxbet ligy: FC Nitra prehral na pôde FC Tatran Prešov
Foto: Rastislav Búgel

Futbalisti FC Nitra vstúpili do nadstavbovej časti Doxxbet ligy. FC Nitra bol v tabuľke pred jej štartom na ôsmom mieste, cestoval na ihrisko tretieho celku tabuľky – FC Tatran Prešov.

Už od začiatku bolo jasné, že ani jeden z tímov nebude chcieť predať svoju kožu lacno. O niečo viac z hry však mali domáci futbalisti.Po prvom polčase však bolo skóre nerozhodné 0:0 a všetko sa tak malo rozhodnúť v druhom polčase.

Skóre zápasu sa menilo v 55.minúte. V 16-tke sa dostal k lopte domáci Jacko, ktorý strelil loptu do protipohybu Hippa a vsietil tak jediný gól zápasu. Nitra sa ďalej predstaví v sobotu 11.apríla o 15:30 hodine, keď bude hrať na trávniku Bardejova.

1. FC Tatran Prešov – FC Nitra 1:0 (0:0)

Zostava FC Nitra:

  • 35 Patrik Hipp – 6 Kostoláni (K), 39 Harbuľák, 2 Kolmokov, 26 Kotora – 8 Petráš – 24 Kemlage (62. min. 20 Valenta), 9 Urblík, 17 Rakovan – 7 Paukner (76. min. 16 Filip Balaj), 11 Šmehyl (62. min. 12 Miloš Fábry)

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM