Nikoleta Kováčová Krimi

NEHODA na nitrianskych skalách: 9-ročný CHLAPEC v nemocnici, POLÍCIA prijala trestné oznámenie!

Ešte v piatok v podvečerných hodinách sa na skalách pod Pyramídou stala nehoda. Pri páde z 3-metrovej výšky sa zranil 9-ročný chlapec.

Ilustračný obrázok k článku NEHODA na nitrianskych skalách: 9-ročný CHLAPEC v nemocnici, POLÍCIA prijala trestné oznámenie!
Zdroj: Dnes24.sk

V piatok podvečer okolo 17. hodiny sa stala nehoda na Zobore. Podľa SME sa pri zlaňovaní skaly zranil 9-ročný chlapec. Na skalách bol s otcom, ktorému sa nič nestalo.

Polícia sa pre SME vyjadrila, že dvojica mala byť na ferrate, tak to mala nahlásené, no záchranári ich údajne hľadali niekoľko desiatok minút a boli v inej lokalite. Podľa našich informácií na Veľkej bielej skale v oblasti Jarná stienka.

Zlomená ruka

„Došlo k ich pádu z trojmetrovej výšky. Dieťa bolo vrtuľníkom prevezené do nemocnice v Bratislave, otec vyviazol bez zranení,“ uviedla ešte v piatok pre SME vedúca Oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Viktória Borloková.

Nitralive uvádza, že chlapec si pri páde zlomil ruku.

Podľa informácií, ktoré odzneli vo vysielaní RTVS, boli účastníkmi nehody nielen chlapec a jeho otec, ale aj inštruktor.

Polícia bude vyšetrovať

Viktória Borloková, vedúca Oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre, nás dnes informovala o posune v prípade. „V danej veci bolo prijaté trestné oznámenie pre podozrenie z trestného činu ublíženia na zdraví,“ povedala.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM