Rastislav Búgel Iné športy

NBL je liga plná zábavy

Permanentný smiech je vždy tam, kde sa ocitnú Bambusové výhonky. Hlavným exotom je Marek (v strede) a pohlavným Maroš (vpravo). Konečne s DJ Michalom, ktorý bol vo forme. Nielenže mal nový stan, ale aj výborný playlist. Potešila najmä hojná účasť nov

Ceny putovali aj mimo Nitru. Žabky IPANEMA za 3.miesto idú do Serede s Bambusovými výhonkami (Galgóci, Belai). Druhé miesto ostalo doma – Reviľak, Ivan hrali presne v duchu svojho názvu „Nohy, ktoré budú na konci sezóny rýchle“ – ešte to nebolo ono. Vidno to bolo najmä vo finále, kde nestačili na vyhratú dvojicu Motáci (Kociňák, Rusňák). Záhoráci si vezú domov obuv RIDER a ponožky XBEACH na plážové športy.

Turnajové vody sa pokúšali mútiť aj dvojice, ktoré s volejbalom veľa spoločné nemajú – čo svedčí o tom, že NBL nie je len o volejbale. Áno, máme na mysli predovšetkým eminencie, teda pardón „MI nencie“. Nejeden súper sa nechal počuť, že s nimi sa nedá hrať – to preto, že viac srandovali, než hrali ;) Že sa humor dá hravo skĺbiť s volejbalom, potvrdzuje dlhodobo sereďská dvojica Galgóci – Belai (Bambusové výhonky), kde hlavným exotom je Marek a pohlavným Maroš.

Ženský turnaj bol o inom. Šlo takmer bez výnimky o skúsené, kvalitné dvojice. Tu sme vyhodnotenie z organizačných dôvodov odložili. To preto, aby baby neboli ochudobnené o výber, keďže v piatok prišli ceny od nového partnera NBL – BIODERMA, ktoré sme ešte nestihli pripraviť, no cez týždeň už budú k dispozícii na Nitrianskej pláži. Tešiť sa z nich môžu víťazky Elena Petrovičová, Jana Šindlerová (Sochy), ale aj druhé Včeličky – Nela Hadžová s Veronikou Urcikánovou, alebo tretie Dve béčka (Marika Brezinová, Biba Breuerová). Cenu útechy za 4.miesto (u mužov Riťopleskáči, u žien PINK) venuje nový partner NBL 2012 – Večierka LIPA, ktorá na tomto turnaji potešila všetkých účastníkov ochuteným Drobčekom ;)

Nitra24/volley-city

Foto: Monika Földešiová

NR beach
45
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM