Návrat stratenej formy? Futbalisti strelili žilinskému béčku päť gólov!

Nitrianski futbalisti z FC Nitra sa po dlhej dobe ukázali v pozitívnom svetle. V 16.kole Doxxbet ligy na domácom trávniku rozstrieľali žilinské béčko.

Ilustračný obrázok k článku Návrat stratenej formy? Futbalisti strelili žilinskému béčku päť gólov!

Posledné nevydarené zápasy nitrianskych futbalistov spôsobili poriadny úbytok aj posledných skalných fanúšikov. Na zápas s tretím tímom tabuľky ich prišlo len 194. Videli však poriadny zvrat k lepšiemu v nitrianskej hre.

V 16.minúte sa hostia síce dostali do vedenia zásluhou Čmelíka z pokutového kopu, no to bolo zo žilinskej strany všetko. Do konca prvého polčasu vyrovnával v poslednej minúte Charizopulos a Nitra zavelila k obratu.

Po zmene strán sa v 54.minúte presadil Morong (2:1) a o osem minút neskôr posielal do dvojgólového vedenia nitrianskych futbalistov z pokutového kopu Paukner (3:1). V 68.minúte skóroval Šmehyl (4:1) a gólovú bodku pridal v 85.minúte Kolmokov.

FC Nitra – MŠK Žilina jun. 5:1 (1:1)