Na Škultétyho ulici POZOR! Zajtra PREPARKUJTE svoje autá
Na Klokočine finišujú práce na novom parkovisku, v pondelok sa budú vyznačovať parkovacie miesta.

Nitrianska radnica na svojom Facebooku informuje o dokončovaní prác na novom parkovisku na Klokočine. V súvislosti s tým je na zajtra (pondelok 17. júna 2024) naplánované vyznačovanie parkovacích miest.
Preparkujte!
„V pondelok 17. júna budeme vyznačovať parkovacie miesta na novovybudovanom parkovisku na Škultétyho pred bytovkami 3 a 5,“ píše mesto Nitra a zároveň žiada obyvateľov v dotknutej oblasti „aby pred 8. hodinou preparkovali svoje autá. Ďakujeme za spoluprácu.“
S rekonštrukciou parkovacích miest na najväčšom nitrianskom sídlisku Klokočina začalo mesto Nitra koncom apríla. V pláne bolo vybudovať 95 parkovacích miest so šikmým radením, z toho osem bezbariérových.
Takmer 200-tisíc
Cieľom rekonštrukcie bola okrem zvýšenia kapacity na existujúcom parkovisku aj oprava chodníkov. Nitrianska radnica plánovala doplniť v dvoch miestach aj spomaľovacie vankúše. Celková výška investície predstavuje 182 862 eur bez DPH.
Prečítajte si tiež:
FINIŠUJÚ PRÁCE NA NOVOM PARKOVISKU NA KLOKOČINE 👷♂️ V pondelok 17. júna budeme vyznačovať parkovacie miesta na...
Posted by Mesto Nitra on Saturday, June 15, 2024