Správy

Na nitrianske slávnosti príde debatovať aj primátor: Čo by ste sa spýtali Mareka Hattasa?

Máte otázku na primátora nášho mesta? Položiť mu ju budete môcť počas blížiacich sa slávností Nitra, milá Nitra.

Ilustračný obrázok k článku Na nitrianske slávnosti príde debatovať aj primátor: Čo by ste sa spýtali Mareka Hattasa?
Zdroj: Mesto Nitra

Od soboty 3. júla do pondelka 5. júla bude mesto žiť slávnosťami Nitra, milá Nitra. Ľudí na podujatie pozýva aj primátor Marek Hattas.

V rámci slávností ho čaká aj debata s verejnosťou pod názvom Pýtajte sa primátora.

Máte otázku?

„V rámci slávností Nitra, milá Nitra sa môžeme vidieť na viacerých podujatiach, okrem iného aj na sobotnej debate Pýtajte sa primátora. Koncept je veľmi jednoduchý – jeden mikrofón pre moderátora, jeden pre mňa a jeden pre vás v publiku,“ napísal primátor Marek Hattas na sociálnej sieti.

Debata sa uskutoční v sobotu 3. júla na pešej zóne pred Turistickým informačným centrom v Nitre. Ak chcete položiť otázku online, môžete využiť tento odkaz.

Prečítajte si tiež

Ďalší program

V sobotu nebude primátor chýbať ani na ďalších podujatiach. Zúčastniť sa plánuje putovania po Cyrilometodskej ceste i podujatia Na bicykli za pamiatkami funkcionalizmu.

Okrem toho bude mať primátor v sobotu o 19.00 aj príhovor medzi koncertmi Vesna a #Nitra pre Nitru na Svätoplukovom námestí.

Celé slávnosti uzatvorí galaprogram Divadla Andreja Bagara v Nitre. Hudobný program s názvom Skús veriť snom je zostavený zo skladieb známych muzikálov, ktoré boli a sú v repertoári divadla. Účinkovať v ňom budú sólisti umeleckého súboru DAB a orchester Juliusa Selčana. V premiére odznejú aj skladby z pripravovaného muzikálu Jozef a jeho zázračný farebný plášť.

Chystáte sa na dovolenku do Talianska, Chorvátska či Egypta? Viac o aktuálnych opatreniach v dovolenkových destináciách sa dočítate aj v kategórii Cestovanie.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM