Valovičová Zuzana Rôzne

„Na casting ma nahovorila kamarátka!“

Druhou nitrianskou finalistkou súťaže Miss stredných škôl Slovenskej republiky je Martina Bednárová. Obľúbený film či knihu nemá, ale naposledy ju „dostal“ Avatar a prečítala Twilight ságu. V budúcnosti chce navštíviť exotické Peru, ostrov Bora Bora

Prezraď nám niečo o sebe? Volám sa Martina Bednárová, mám 15 rokov. Už od narodenia bývam v Nitre, na Klokočine.V rodine sme štyria, mám mladšiu dvanásťročnú sestru. Navštevujem Gymnázium na Golianovej ulici v Nitre so zameraním na cudzie jazyky. Mám veľmi veľa dobrých priateľov, ktorí mi vždy pomôžu a môžem sa na nich spoľahnúť.Vo voľnom čase sa venujem tancu, hlavne baletu, a to už približne 8 rokov. Chodím do ZUŠ Jozefa Rosinského v Nitre. Navštevovala som aj výtvarnú, ale už asi 2 roky sa jej nevenujem.

Tvoje prvé stretnutie s modelingom? Aké sú tvoje miery? S modelingom som sa ešte nestretla, takže účasť na castingu do súťaže Miss stredných škôl sa dá považovať za moje prvé stretnutie aj s takýmito súťažami. Mám 168 cm a 43 kg. Miery 85–60–85. ** Prečo si sa rozhodla ísť na Miss stredných škôl SR?** Na Miss stredných škôl som pôvodne vôbec nechcela ísť. Rozhodla som sa, až keď mi zavolala kamarátka, a to už bol casting skoro na konci. Musela ma prehovárať, ale nakoniec ma presvedčila. Vôbec som si nemyslela, že sa dostanem až takto ďaleko.

Čo ak vyhráš… Máš nejaké predstavy o budúcnosti v modelingu? Určite by som sa potešila keby vyhrám, ale pre mňa je už obrovský úspech to, že som sa zúčastnila a dostala až takto ďaleko, a to mi zatiaľ stačí. Ešte neviem čo bude po súťaži, ale zatiaľ nemám v pláne pokračovať s modelingom.Teraz sa chcem hlavne venovať škole.

Ako sa o seba staráš? Nemyslím si, že by som sa o seba špeciálne starala. Asi ako každé iné dievča. Určite sa pravidelne umývam a vyčistím si pleť. Na vlasy používať šampóny a masku na posilnenie. O svoju postavu sa nemusím veľmi starať. Baletom si udržujem štíhlu líniu aj kondíciu.

Čo plány do budúcnosti? Chcela by som ísť študovať architektúru alebo textilnú tvorbu na VŠVU. Túžim aj po rodine, ale to príde časom.

Miss SŠ SR
2
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM