Rastislav Búgel Samospráva

Mimoriadne zasadnutie mestského zastupiteľstva: Zasadačku Agroinštitútu zaplnili poslanci

Jedna zo zasadačiek Agroinštitútu v Nitre na Chrenovej sa premenila na rokovaciu miestnosť nitrianskych poslancov. Dôvodom bolo mimoriadne zasadnutie zastupiteľstva.

Ilustračný obrázok k článku Mimoriadne zasadnutie mestského zastupiteľstva: Zasadačku Agroinštitútu zaplnili poslanci
Foto: Rastislav Búgel

V stredu 11.marca ožila jedna z miestností nitrianskeho Agroinštitútu. Dôvodom bolo konanie 4.mimoriadneho zasadnutia Mestského zastupiteľstva v Nitre. Na zasadnutí sa zúčastnilo 20 poslancov mestského parlamentu, zastupiteľstvo tak bolo uznášania schopné.

Ako pripomenul primátor Jozef Dvonč, mimoriadne zasadnutie bolo zvolané z dôvodu snahy na začiatku volebného obdobia zladiť činnosť mestských organizácií a odborov. Ako ďalej pripomenul, mimoriadne zasadnutie malo poslúžiť na oboznámenie nových poslancov z činnosťou odborov a mestských organizácií.

Tých sa aj týkal jediný bod programu, ktorý mimoriadne zastupiteľstvo obsahovalo. Podľa materiálu, ktorý bol poslancom predložený sa jednalo o „Informatívnu správu o náplni činnosti útvarov a odborov Mestského úradu v Nitre a organizácií Mesta Nitry.“

Pred poslancami sa tak otvorila možnosť na bližšie spoznanie činnosti a vedúcich pracovníkov jednotlivých útvarov a odborov Mestského úradu v Nitre. Vedúci pracovníci predostreli svoju činnosť. Zúčastnení poslanci sa mohli zapojiť do diskusie.

Ako to na mimoriadnom zasadnutí MsZ vyzeralo sa dozviete z priložených fotografií!

Čítajte tiež:

Úspech nitrianskej radnice: Na niektorých daniach vybrala viac, ako čakala

Mesto uzavrelo hospodárenie za rok 2014: Má prebytok vyše 3 milióny eur

Mimoriadne zasadnutie MsZ
15
Galéria
Foto: Rastislav Búgel
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM