Valovičová Zuzana Rôzne

Klokočina hoduje, jarmok sa začína...

Príďte si vychutnať pravú jarmočnú zábavu, bohatý a zaujímavý program, výbornú hudbu a netradičné súťaže. Na sídlisku Klokočina sa koná od piatka 28. augusta do nedele 30. augusta tradičný KLOKOČINSKÝ JARMOK´09.

Okrem minuloročných hudobných interpretov, skupiny TAKTICI, sa tento rok predstavia ďalší skvelí umelci – ABBA revival, Alone, Janissa band, Swingless jazz ensemble, All for one… Tradičný jarmok začne podávaním obľúbenej Klokočinskej fazuľovice. V piatok o deviatej vystúpi imitátor Pavol Janák, alias Michael Jackson, úžasný večer vyvrcholí nočnou ohňovou show súboru Aquila.

Na sobotňajší program sa môžu tešiť najmä deti. Čaká na nich divadlo, tanec, súťaže, hry a rôzne pochúťky. Takisto sa môžu zúčastniť na detských pretekoch v kolieskových korčuliach. Celodennú zábavu ukončí Klokočinský guláš v sprievode výbornej hudby a nočné in-line korčuľovanie pre dospelých.

Tekvičák – Klokočinák (súťaž o najkrajšiu tekvicovú hlavu) sa bude konať v nedeľu. Náladu vám budú po celý deň vylepšovať ľudové piesne a tance v podaní folklórnych súborov. Na záver sa uskutoční country bál – Bukasový masív a už tradičným Klokočinským ohňostrojom sa môžete prísť rozlúčiť s jarmokom i samotným letom.

Vlani navštívilo toto podujatie hneď prvý deň až 10-tisíc ľudí, bude v poradí ôsmy KLOKOČINSKÝ JARMOK ešte úspešnejší?

Kloko?inský jarmok
7
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM