Monika Földešiová Rôzne

Kamión uprostred námestia

Utorkový večer bol pre Nitranov, ktorí sa nachádzali na Svätoplukovom námestí, s nádychom skutočných Vianoc. Trhy, rozsvietený stromček, Santa Klaus, prvý sneh... Kompletnú fotoreportáž z tohto kúzelného večera nájdete len u nás.

[left]Včera krátko po 16:30 hod. prechádzal mestom kamión Coca-cola. Smeroval na centrálne námestie v Nitre, kde ho už túžobne očakávali ľudia všetkých vekových skupín, od najmladších ratolestí po starších občanov. Vianočný kamión prevážajúc Santa Klausa a jeho pomocníkov prilákal zvedavcov a bol zaručene úspešnou atrakciou pre všetkých. Nadšené deti neobišli ani predčasné vianočné darčeky.

Sviatočná atmosféra nechýbala ani vo Frankie´s rock clube na Mostnej ulici, kde sa od 18:00 hod. konal vianočný koncert žiakov Základnej umeleckej školy ARS studio. Vypočuť ste si mohli nádejných umelcov hrajúcich na flaute, keyborde, gitare ba dokonca aj spev. Nechýbali ani tradičné vianočné piesne ako Poďme bratia do Beltéma, Búvaj dieťa krásneJingle Bells. Každý, kto bol toho svedkom, sa určite tešil, že sa v našom meste nachádza toľko malých talentov.

Foto: Ivo Fandel [/left]

vianocna fotogaleria
32
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM