Rastislav Búgel Futbal

Jozef Stümpel strieľa dôležité góly: Vo futbalovom zápase sa blysol hetrikom!

Jozef Stümpel je skúseným hráčom. Svoje umenie ukázal aj na futbalovom trávniku.

Ilustračný obrázok k článku Jozef Stümpel strieľa dôležité góly: Vo futbalovom zápase sa blysol hetrikom!

Kapitán nitrianskeho hokejového klubu HK Nitra sa počas prestávky medzi sezónami pripravuje aj na futbalových trávnikoch. Svoje umenie predviedol aj v VIII. futbalovej lige v drese FK 56 Iliašovce.

Dres FK Iliašovce si Jožko Stümpel neobliekol prvý krát. Pred mesiacom sa postavil proti FC Richnava, keď Iliašovce zdolali súpera presvedčivo 7:0.

V 26. ligovom kole Jozef Stümpel poriadne zabojoval. Posledný zápas v sezóne pre tím zo Spiša dopadol nad očakávanie dobre. Prvý gól zaznamenal nitriansky hokejový kapitán v 22. minúte z pokutového kopu. To najlepšie si však nechávala až do poslednej minúty v zálohe. V priebehu posledných 60 sekúnd hry Stümpel dokázal streliť ďalšie dva góly, ktorými spečatil víťazstvo Iliašoviec 6:2.