Hokejisti Nitry s víťazstvom: Dvoma gólmi porazili Bratislava Capitals, FOTO

Hokejisti Nitry pokračujú v sérii prípravných zápasov. Predstavili sa na domácom ľade.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Nitry s víťazstvom: Dvoma gólmi porazili Bratislava Capitals, FOTO
60

Klub HK Nitra sa opäť predstavil svojim fanúšikom. Na domácom ľade privítal celok Bratislava Capitals.

Už od úvodu videli diváci aktívnu hru na oboch stranách. Na prvý gól si však museli počkať až do 38. minúty. Hostia sa dostali do vedenia zásluhou Roya (0:1).

Nitra však zbrane nezložila, i keď hosťujúci brankár dlho odolával. Vyrovnanie priniesla strela Nemca, ktorý sa presadil v 56. minúte. Už od dve minúty neskôr sa zadarilo aj Bučekovi, ktorý rozhodol o výsledku zápasu

„Výborný zápas. Prvá prehra BA Caps so slovenským extraligistom. To, čo sa nepodarilo Slovanu, Zvolenu a Košiciam zvládla dnes Nitra vďaka pekným gólom Šimona Nemca a Sama Bučeka. Výborne zachytal aj David Honzík," napísal klub HK Nitra na sociálnej sieti.

Najbližšie sa Nitra predstaví na domácom ľade v nedeľu 12. septembra, kedy o 18.00 hodine privíta Vienna Capitals.

HK Nitra – iClinic Bratislava Capitals 2:1 (0:0, 0:1, 2:0)

Góly a asistencie: 54. Nemec (Buček), 56. Buček (Tvrdoň) – 38. Roy (Arniel)

HK Nitra: Honzík – Mezei, Raskob, Švarný, Nemec, Pupák, Bodák, Štefanka, Vitáloš – Tvrdoň, Hrnka, Varga – Holešinský, Rockwood, Molnár, Bajtek, Baláž, Buček – Mučka, Sýkora, Drábek

iClinic Bratislava Capitals: LaCouvee – Jardine, Carson, Snuggerud, Chovan, Zeleňák, Nanne, Fereta, Rajnoha – Olsen, Roy, Zherdev – Immo, Arniel, Faith – Bondra, Sádecký, Buc, Hudec, Mrázik, Levin