Hokejisti Nitry opäť víťazne: Potešili aj v prípravnom zápase proti Leviciam

Nitrianski hokejisti pokračujú v príprave na novú sezónu. Predstavili sa aj na levickom ľade.

Ilustračný obrázok k článku Hokejisti Nitry opäť víťazne: Potešili aj v prípravnom zápase proti Leviciam

Pre Nitru to bol druhý zápas v aktuálnom prípravnom období. V tom prvom sa na domácom ľade postavili MAC Újbuda a po góloch Holešinského, Tvrdoňa, Mezeia, Šišku a Hrnku vyhrali presvedčivo 5:0.

„Na levickom ľade zdolali zverenci trénera Stavjaňu, hrajúci na tri formácie, domáce mužstvo výsledkom 4:2. Zápas sa hral formátom 3×15 minút, po ktorých nasledovalo 15 minútové predĺženie 3 na 3,“ informuje HK Nitra na svojom webe.

Nitra sa najbližšie predstaví na domácom ľade vo štvrtok 27. augusta, kedy bude o 18.00 hodine hostiť tím zo Zvolena.

HK Levice – HK Nitra 2:4 (0:1, 0:2, 0:2, 1:0)

Góly Nitry: J. Štefanka ml., Kollár, Pätoprstý, Bodák

Zostava Nitry: Nagy – J. Štefanka ml., Vitaloš, Pupák, Nemec, Knižka, Cardwell, Bodák – Čaládi, Kollár, Žitný – Fominykh, Šiška, Holešinský – Pätoprstý, Škvarek, Mrázik

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.