Správy

Hľadá nového majiteľa: Známy hotel v centre Nitry je na PREDAJ!

Jeden z najznámejších nitrianskych hotelov hľadá nového majiteľa. Predávajú ho pomocou realitnej kancelárie.

Ilustračný obrázok k článku Hľadá nového majiteľa: Známy hotel v centre Nitry je na PREDAJ!
Zdroj: Mesto Nitra

Známy trojhviezdičkový hotel v centre Nitry sa objavil v ponuke realitnej kancelárie. Hotel Atrium si turisti podľa hodnotení na známom webe Tripadvisor pochvaľovali hlavne pre jeho skvelú polohu. Kladne hodnotili aj čistotu, vybavenie a ponúkané jedlo.

„Ani lokalita centra a pešej zóny však nestačili na to, aby ostala prevádzka otvorená. Podľa informácií HN je už niekoľko mesiacov mimo služby,“ informuje portál hnonline.sk.

Plne vybavený hotel

Hotel v historickej budove na pešej zóne má rozlohu 880 m2 a nachádza sa na pozemku s výmerou 495 m2. Podľa popisu realitnej kancelárie sa na prízemí nachádza recepcia, dva salóniky, bar, kaviareň a reštaurácia s vonkajšou terasou pre 90 ľudí. Prízemie ďalej tvorí sklad, kuchyňa a WC so sprchou pre zamestnancov.

V suteréne je salón s barom pre 50 ľudí a menší salónik s kapacitou 10 ľudí. Na poschodí je 27 jedno a dvojlôžkových izieb s kúpeľňami a toaletou, pričom 4 z nich majú aj balkón a väčšina z nich je klimatizovaná. Hotel je na predaj kompletne zariadený.

Poloha priamo v centre

Podľa realitnej kancelárie je výhodou hlavne skvelá poloha v historickom centre, pričom návštevníci majú blízko plnú občiansku vybavenosť, park, kúpalisko, hrad a ďalšie pamiatky. Presná suma hotela zverejnená nebola. Cena je dohodou.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Správy, ktoré hýbu Nitrou

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM