Rastislav Búgel Futbal

Futbalisti znova prehrali: Tentoraz na domácom trávniku

Ani uspokojivý výkon proti Slovanu Bratislava v Slovenskom pohári nepomohol nitrianskym futbalistom k stúpajúcej forme v Doxxbet lige. Na domácom trávniku nestačili na Nové Mesto nad Váhom.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti znova prehrali: Tentoraz na domácom trávniku

Nitrianski futbalisti FC Nitra privítali počas 14.kola druhej najvyššej slovenskej futbalovej súťaže hráčov z Nového Mesta nad Váhom. Boli to práve hostia, ktorí prevzali iniciatívu v zápase do vlastných rúk.

Skóre stretnutia otváral presným zásahom do nitrianskej brány v 35.minúte Vlado v drese Nového Mesta nad Váhom. Nitrania do polčasu nedokázali odpovedať a tak sa oba celky rozišli do šatní za stavu 0:1.

Klincom do nitrianskej rakvy sa stal presný zásah Šupku v 56.minúte. Zdecimovaná Nitra už nedokázala nájsť recept na úspech. Nitrianski futbalisti tak pokračujú v sérii nepresvedčivých výkonov. Potvrdili ich aj pred domácim publikom.

FC Nitra – AFC Nové Mesto nad Váhom 0:2 (0:1)