Zdá sa, že nitrianski futbalisti našli stratenú silu. Poradili si s druhým súperom v rade.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti s jednoznačným výsledkom: FC Nitra nastrieľal Liptovskému Mikulášu tri góly

Nadstavbová časť futbalovej Doxxbet ligy o postup priniesla už svoje ôsme kolo. V ňom cestovali nitrianski futbalisti na trávnik do Liptovského Mikuláša. V siedmom kole zaknihovala Nitra prvé víťazstvo v nadstavbe, keď na domácom trávniku porazila Zvolen 2:0. Do Mikuláša tak cestovali futbalisti spod Zobora v dobrej nálade.

Zápas na trávniku súpera začala Nitra lepšie. Vedenia sa ujala v 30. minúte zásluhou Róberta Valentu (0:1). Nitrania tak išli na polčasovú prestávku s najtesnejším náskokom.

V druhom dejstve sa o dvojgólové vedenie postaral Marián Kolmokov a o 4 minúty neskôr pridával presný zásah aj Márius Charizopulos (0:3). O čestný zásah domácich sa postaral v 90. minúte Dušan Kucharčík, ktorý premenil pokutový kop.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš – FC Nitra 1:3 (0:1)

Góly: Dušan Kucharčík (90.) – Róbert Valenta (30.), Marián Kolmokov (65.), Márius Charizopulos (69.)

Zápas sledovalo: 300 divákov