Futbalisti remizovali s Galantou: Juniori si delili body

Nitriansky futbalový štadión bol svedkom 18. kola Majstrovstiev regiónu Západ. Nitra uhrala so súperom iba remízu.

Ilustračný obrázok k článku Futbalisti remizovali s Galantou: Juniori si delili body

V 18. kole Majstrovstiev regiónu Západ (IV. liga) sa stretli juniori FC Nitra s tímom z Galanty.

Dobrý úvod

Zápas tímov z chvostu ligovej tabuľky mal v úvodných minútach rýchly spád. Nitra sa chopila iniciatívy a súpera do výraznejších šancí nepúšťala. Glanata sa na dostrel nitrianskej brány dostala až v 16. minúte. Aj po tomto momente bola Nitra aktívnejším tímom. V závere prvého polčasu mali domáci futbalisti niekoľko gólových príležitostí, no súperova brána ostala neprekonaná (0:0).

Bez gólu

Atraktívny futbal pokračoval na nitrianskom štadióne aj v druhom polčase. Niekoľko desiatok divákov videlo vyrovnaný zápas na ťažkom rozmočenom teréne. Nitrania napokon pod vedením trénera Hnilicu uhrali s Galantou bezgólovú remízu.

FC Nitra jun. – FC FC Slovan Galanta 0:0

FC Nitra juniori : FC Slovan Galanta