Nitrianski futbalisti nastúpili na tretie kolo Doxxbet ligy proti tímu zo Skalice. Fanúšikovia pod Zoborom sa nestačili čudovať.

Ilustračný obrázok k článku FOTO: Hanba pod domácimi tribúnami, FC Nitra s nádielkou od Skalice

Koľkože to bolo radosti, keď už v siedmej minúte otváral skóre zápasu domáci Róbert Valenta (1:0). Ovácie na nitrianskych tribúnach však netrvali dlho. O osem minút neskôr vyrovnával hráč Skalice Lukáš Hlavatovič (1:1) a v 24.minúte posielal hostí do vedenia Radoslav Človečko (1:2).

V druhom polčase sa ešte ani poriadne nezačalo hrať a nitrianska sieť sa opäť zavlnila (1:3). V 48.minúte sa o to postaral Lukáš Hruška. Nitra v samom závere otvorila hru, no gól to neprinieslo. Naopak, posledná minúta riadneho hracieho času znamenala štvrtý presný zásah v nitrianskej bráne. Tentoraz zásluhou Daniela Šebesta (1:4).

FC Nitra – MFK Skalica 1:4 (1:2)

Góly: 7. Róbert Valenta – 15. Lukáš Hlavatovič, 24. Radoslav Človečko, 48. Lukáš Hruška, 90. Daniel Šebesta