Marek Pindeš Iné športy

Florbalová 4U Liga pokračovala ďalším kolom

Florbalová mestská liga pokračovala vo štvrtok podvečer ďalším kolom.

DFB – VYPEKAČKY 7:6 (3:2, 4:4) Góly: Gráf Ľ. 5, Dida, Podolan – Špeťko 2, Kuťka, Golas, Morvayová M., Janegová V prvom stretnutí si poradil tím DFB s Vypekačkami najmä vďaka streleckej potencii Ľ. Gráfa, ktorý sa prezentoval vynikajúcim výkonom a pripísal si päť presných zásahov. Po prvej polovici stretnutia viedli hráči DFB 3:2 a všetko bolo pred druhým polčasom otvorené. Po zmene strán však oba tímy vsietili rovnaký počet gólov, takže z víťazstva sa tešili napokon florbalisti DFB, ktorí o svojom triumfe rozhodli až v samotnom závere. GIVE ME 5 EURO – Boso 7:3 (4:3, 3:0) Góly: Struhár 3, Klosík 2, Fulier, Škrabal – Vozárik, Ursíny, Štefánik V druhom stretnutí si vypracovali hráči Give me 5 euro hneď v úvode trojgólový náskok, ktorý však hráči tímu Boso do prvej polovice zredukovali na rozdiel jedného gólu. Po zmene strán sa však ukázali kvality tímu Give me 5 euro, keď troma gólmi v druhom dejstve rozhodli o svojom víťazstve 7:3. Vo víťaznom tíme si tri góly pripísal Struhár, ktorému sekundoval dvoma presnými zásahmi Klosík. SENISA NITRA – OGGY A ŠVÁBY 3:5 (2:4, 1:1) GólyŠťefánik D. 2, Franta – Kljajič, Turanovič, Kolenčík V poslednom meraní síl položili základ svojho úspechu Oggy a Šváby už v prvom polčase po ktorom viedli dvojgólovým rozdielom 2:4. Tím Senisa sa v druhom polčase síce dokázali vrátiť do zápasu strelený gólom, no súper odpovedal rovnakou mincou a zabezpečil si víťazstvo v pomere 3:5.