Lucia Lauková Šport Futbal

FC Nitra v Slovnaft cupe s vysokou výhrou: V súperovej bráne skončilo 7 gólov

Mužstvo spod Zobora pokračuje v Slovenskom pohári víťazne. V treťom kole zdolali Nitrania mužstvo TJ Veľké Lovce.

Ilustračný obrázok k článku FC Nitra v Slovnaft cupe s vysokou výhrou: V súperovej bráne skončilo 7 gólov

V zápase tretieho kola Slovnaft cupu si Nitra poradila s mužstvom TJ Veľké Lovce. Na trávniku súpera sa z výhry 0:7 tešili hráči FC Nitra.

Papierový favorit nenechal nič na náhodu a 5-gólový náskok si Nitra vytvorila ešte v prvom polčase. „Do druhého polčasu sme prestriedali, poľavili na tempe a pridali dva presné zásahy. V tréningovom tempe sme dohrali zápas a veríme že sme sa pozitívne naladili na najbližší zápas fortunaligy, ktorý odohráme v Pohroní,“ uvádza FC Nitra na klubovej stránke.

Do tretieho kola postúpila Nitra cez OFK 1948 Veľký Lapáš s výsledkom 2:7. Tím TJ Veľké Lovce postúpil do tretieho kola vďaka výhre 4:1 nad OFK Veľký Ďur.

Súper Nitry v ďalšom kole vzíde z dvojice FK Kolárovo – FK Marcelová. Zápas sa hrá v stredu 11. septembra o 16.00 h.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

TJ Veľké Lovce – FC Nitra 0:7 (0:5)

TJ Veľké Lovce: Hužovič ( Norovský 74.)- Krčmár, Prúčny, Bašťovanský, Jurky, Sloboda, Pavlatovský, Soboňa (Záhumenský 83.), Bagala, Konvický, Ivan (Marušič 74.)

FC Nitra: Kuciak – Faško (Vrábel 50.), Fábry, Fabiš, Guláš, Šefčík, Gatarič, Farkaš (Podhorin 46.), Dubeň, Šurnovský, Štefanec (Tancik 62.)

Góly: 28. a 87. Fábry, 43. a 45. Faško (prvý z pok. kopu), 12. Guláš, 24. Gatarič, 76. Tancik