Rastislav Búgel Futbal

FC Nitra v Slovenskom pohári proti Slovanu: Zápas je odložený na neurčito!

Nitrianski futbalisti okrem druhej najvyššej súťaže bojujú aj v Slovnaft Cup-e. Nitre sa podarilo postúpiť medzi najlepších 16 tímov na Slovensku.

Ilustračný obrázok k článku FC Nitra v Slovenskom pohári proti Slovanu: Zápas je odložený na neurčito!
Foto: Rastislav Búgel

Nitra sa v Slovenskom pohári dostala až medzi najlepších 16 tímov na Slovensku. Pohárový žreb rozhodol o tom, že našim ďalším súperom sa stane Slovan Bratislava.

Nitra postupne vyradila treťoligistov z Vrbového a Topoľčian. V zatiaľ poslednom zápase Slovnaft Cup-u naši futbalisti rozhodli o svojom postupe do najlepšej šestnástky po víťazstve so Sereďou. V dohrávke 4.kola sa stretli tímy Skalice a Slovana Bratislava. Za stavu 3:5 ďalej postúpil Slovan, s ktorým sa nitrianski futbalisti stretnú v osemfinále.

Termín zápasu je však stále otázny. Slovan mal pre Európsky pohár sklz v domácich súťažiach. Všetky osemfinálové zápasy Slovnaft Cup-u sa už odohrali, no ten so Slovanom ešte nie. Jasné je len, že sa tento dôležitý zápas odohrá v hlavnom meste.

Známe postupujúce tímy: FK Dukla Banská Bystrica, FK Slovan Duslo Šaľa, MFK Košice, FK DAC 1904 Dunajská Streda, AS Trenčín, FK Senica a FC Spartak Trnava.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM