Monika Földešiová Iné športy

Favorit dal hádzanárkam zabrať

V šlágri 6. kola WHIL privítali nitrianske hádzanárky súpera z Moravy. Okrem toho vám prinášame aj výsledkový servis ďalších ženských družstiev.

Slávia UDHK ŠG Nitra-Sereď – HK Britterm Veselí nad Moravou 22:35 (9:22) Najviac gólov: Vargová 7/3, Biziková 6, Šimáková 3 – Chmelařová 8, Rajnohová 6/2 Pok. hody: 4/3 – 2/2. Vylúčené: 6 – 3. Rozhodovali: Gabriš a Macko (obaja SR), 150 divákov

Viac vo videu

Staršie žiačky UDHK Nitra – HK Junior Močenok 31:23 /16:13/ Góly a zostava: Mesárošová, Königová, Gálová – Marinová Sof., Škoricová 1, Hanušková , Šinkovičová 9, Boszorádová 1, Bosáková 1, Juríková 4, Psotová 4, Svoradová 5, Sláviková 6 Zápas mal dobrú úroveň, stretli sa družstvá zo špice tabuľky. V útoku sa darilo Šinkovičovej s 9 gólmi, presadzovali sme sa cez pivota a rýchlymi protiútokmi. Brankárky nemali svoj deň.

Mladšie žiačky UDHK Nitra – HK Junior Močenok 23:10 /7:5/ Góly a zostava: Königová, Budinska – Haščíková, Némethová, Zapletalová 3, Marinová Sof. 1, Töröková , Madleňáková, Marinová M. 1, Kučerová 2, Škoricová 6, Hanušková 4, Marinová Si., Gundová 6 V prvom polčase množstvo zahodených šancí, nepripravená streľba a močenskú brankárka nám robila problémy. V druhom polčase od 6. minúty sme zlepšenou obranou, rýchlymi protiútokmi a pohybom v útoku odskočili na 19:8 a bolo rozhodnuté. Teraz nás čakajú Šurany, Šaľa a Nesvady.

Mladšie dorastenky UDHK Nitra – Drábová Košice 46:10 /21:4/ Velčická M.,– Blehová 2, Kolečániová 8, Czuczorová 17, Boszorádová 1,Šinkovičová 1, Velčická P. 7, Pinčeková 3,Kopečná 7, Czemezová V podobnom duchu čo do priebehu zápasu i samotného výsledku sa nieslo aj stretnutie mladších dorasteniek. Z chuti si zahrali všetky dievčatá a strelecky to naviac sypalo Czuczorovej, autorke 17 gólov.

Staršie dorastenky UDHK Nitra – Drábová Košice 45:7 /23:1/ Csáková, Velčická M.- Krajčovičová 3,Lenčéšová 2, Poráziková, Šínska 4,Čaprnková 5, Magyarová, Königová 4, Czuczorová 3, Kisová 7, Vargová 5, Sláviková 3, Sýkorová 5, Blehová 4. Po vyše mesiaci si zahrali vo svojej súťaži aj staršie dorastenky a v tréningovom tempe v ktorom si vyskúšali viaceré herné kombinácie a suverénne zdolali družstvo Drábovej Košice.