Rastislav Búgel Iné športy

Nitriansky šport, to nie je len hokej, futbal, volejbal alebo basketbal. Svoje talenty máme aj v menej tradičných odvetviach.

Ilustračný obrázok k článku Držme palce mladému Tomášovi (15) z Nitry: Na majstrovstvách Európy bojuje o medaily!

Slovenský juniorský reprezentant v bowlingu sa na majstrovstvách Európy prebojoval až do finále. Tento 15-ročný športovec pochádza z Nitry.

Tomáš Vrabec momentálne bojuje na juniorských majstrovstvách Európy v bowlingu v Lipsku. V kvalifikačnej fáze jednotlivcov obsadil skvelé tretie miesto. Ďalej sa Tomáš stretne s Francúzom Valentinom Saulnierom .

Kvalifikáciu vyhral nórsky reprezentant Jend Mathiesen. Tomášov sok Sualnier skončil v kvalifikácii na druhom mieste.