Valovičová Zuzana Rôzne

Čo nás čaká a čo neminie v roku 2010

Zaujíma vás či tento rok stretnete pravú lásku, vyhráte v lotérii, alebo získate vysnívané pracovné miesto?

Aby nový rok ničím neprekvapil, prečítajte si, čo predpovedajú hviezdy a planéty vášmu znameniu.

VODNÁR (21.1. – 20. 2.) Vládnuť vám bude Urán. Ten predpovedá, že prežijete pohodový, energický rok. Mali by ste začať športovať, udržíte sa tým v kondícii celých 12 mesiacov. Pracovné prostredie si bude vyžadovať vaše racionálne schopnosti, inovatívnosť a schopnosť realizácie. Začiatkom leta sa môžu slobodní vodnári vrhnúť do partnerstva, bude na to najvhodnejšia príležitosť. Ženy narodené v tomto znamení by si mali dávať pozor na gynekologické ťažkosti.

RYBY (21.2. – 20. 3.) Jupiter vám bude v tomto roku priať a rozšíri vaše možnosti v profesionálnom i súkromnom živote. Začiatkom roka si dávajte pozor na financie, mohli by ste pociťovať deficit. Veľké prekážky nemusíte zdolávať, ale obchádzať. Zadaným rybám budú tento rok s veľkou pravdepodobnosťou vyzváňať svadobné zvony, nezadaní nezostanú dlho sami. Svojimi nápadmi, veľkorysosťou a rozhodnosťou si určite niekoho získate. Oporu hľadajte vo svojej rodine. ** BARAN (21. 3. – 20. 4.)** Tvrdohlaví barani by si mali dávať pozor na svoje zdravie, a to hlavne začiatkom februára. Ak sa vám niečo v minulom roku nepodarilo. Nezúfajte. Neplačte nad rozliatym mliekom a hľadajte šťastie inde. Musíte byť však trpezlivý, svoje šťastie získate. Vaša partnerské a priateľské vzťahy budú tento rok fungovať bez problémov. Do vášho života môžu vstúpiť i noví ľudia, ktorí vám pripravia veľa nepredvídateľných zážitkov. V druhej polovici roka nedržte žiadnu diétu, výsledky sa nedostavia.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Bolestivé a silné otrasy v minulom roku vám prinesú posilnenie. Všetko zlé je na niečo dobré, nezabúdajte na to! Peňaženku priveľmi neotvárajte, inak by ste mali po celých dvanásť mesiacov prežiť bez väčšej finančnej straty. Na dovolenke počas leta stretnete tajomného neznámeho či neznámu, vaším pričinením môže letný románik prejsť do niečoho vážnejšieho. Zadaným ženám vyrazí dych zásnubný prsteň alebo zväčšujúce sa bruško. Dávajte si pozor na problémy s tlakom. Veľa komunikujte s ľuďmi, vyhnete sa problémom.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21.6.) Pre blížencov bude rok 2010 plným záväzkov. Voči rodine, práci, priateľom. Niektorých aktivít sa radšej vzdajte, inak si to odnesie vaša zdravie. Cestovná horúčka, optimizmus a motivácia do nových riešení vás tento rok určite neminú. Finančne si prilepšíte. Nepodliehajte depresiám, svojou usilovnosťou zabezpečíte pre seba a rodinu život v blahobyte. Kúpou nábytku alebo sťahovaním vytvoríte pre vašich najbližších nový domov.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Čakajú na vás dobré časy. Láska, uzmierenie a obrovské šťastie v rodinnom i profesijnom živote. Nestresujte sa a netrápte kvôli zbytočnostiam. Inak môžete skončiť u lekára. V prvom polroku budete túžiť po citoch, v lete vás zahrnú pracovnými povinnosťami. Relaxujte a tešte sa zo svojich úspechov. Budete výreční, sebaistí, ale aj pyšní. Trošku sa kroťte, ak budete potrebovať pomoc, nemusí vám nik v okolí pomôcť.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Tento rok bude pre levov veľmi šťastným. Žijete v sociálnej a finančnej istote, nebojte sa o svoju budúcnosť. Rok 2010 bude pre vás novým začiatkom. Ak vám niečo chýba, získate. Ak máte veľa, dostanete ešte viac. Vaše vzťahy sa ešte upevnia, budete sršať radosťou a životodarnou silou. Zdravie nebude stagnovať. Spoločenskosťou si získate nové priateľstvá, zaflirtujete si a možno sa i zaľúbite. Užívajte si život plnými dúškami!

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Ťažké časy vás duchovne pripravili na nové obdobie, ktoré práve prichádza. Odvážnou konfrontáciou si získate obdiv svojho okolia. Pracovne budete veľmi vyťažení. Nemali by ste sa púšťať na ďaleké cesty, radšej sa venujte rodine a blízkym. Láskavosťou a porozumením budete patriť k obľúbeným ľuďom, partia vás bude zbožňovať. Využite svoje nadanie a pustite sa do niečoho nového. Šancu uspieť majú najmä umelecky nadaní.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Nový začiatok vo vašom živote si bude žiadať veľa sily, rozhodnosti a iniciatívy. Rozhodujte sa uvážlivo a racionálne. V partnerstve preukážte svojej polovičke viac emócií, aby váš vzťah neochladol. Šetrite si zdravie, aby nenastali hlavne tráviace problémy. Môže sa to odraziť na vašej psychike. Udržujte sa v kondícii športom. Zdravo sa stravujte, viac času prežite s rodinou. Koniec roka bude pracovne náročnejší, preto ak sa počas roka budete venovať svojim blízkym, určite pochopia vašu zaneprázdnenosť.

ŠKORPIÓN (24. 10. – 22. 11.) Zorientujte sa a uvedomte si, ktorá z vašich aktivít je skutočne prioritou. Sústredením na jednu vec dosiahnete svoj cieľ. Vidiny po zaujímavejšom zamestnaní sa naplnia v prvej polovici roka. V súkromnom živote budete prežívať idylu. Nezadaní by mali vyraziť na lov, budú mať šťastie. Ste trpezlivý, svedomitý človek, získate po čom túžite. Od septembra by ste mali zmierniť konzumáciu sladkého, inak sa to odrazí na vašej postave.

STRELEC (23. 11. – 22. 12.) Začiatok roka bude náročný, ale ak budete plniť svoje úlohy svedomito a rozhodne, dočkáte sa odmeny. Nepodľahnite sexuálnym pokušeniam, mohlo by sa vám to vypomstiť. Spoznáte nových ľudí, v práci na vás čaká štedré finančné uznanie. V slovných konfliktoch budete víťazom. Nadobudnete nové kontakty, a to hlavne počas leta. V zime budete cestovať, ale Vianoce prežijete v kruhu svojej rodiny v pokojnej atmosfére.

KOZOROŽEC (23. 12. – 20. 1.) Saturn nepraje láske, pracovným úspechom ani cestám. Všetko by sa malo zmeniť od mája, do vzťahov sa vráti stabilita a porozumenie. Ak pracujete s ľuďmi, buďte opatrní na falošných a zákerných jednotlivcov. Počas leta vstúpi do vášho života nový človek, nadviažete kontakty a celoživotné priateľstvá. Koncom roka si dávajte pozor na svoje zdravie, objaviť sa môže chrípka či angína. Aj vzťahy môžu ochladnúť a vy budete mať pocit osamelosti. Počas adventu sa ovládajte a nemiňte všetky zarobené peniaze na darčeky.

foto: ilustračné

Horoskopy
3
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM