Kultúra

Chmeľová Nitra, Drumpoint aj Tancovačka: Nitra zažije festivalový víkend

Pred nami je poriadne nabitý víkend. Tešiť sa môžete na festivalovú atmosféru priamo na námestí.

Ilustračný obrázok k článku Chmeľová Nitra, Drumpoint aj Tancovačka: Nitra zažije festivalový víkend
71
Galéria
Zdroj: Rastislav Búgel

Cez víkend sa môžete tešiť na festival remeselného piva i festival Drumpoint. Spojené podujatia prinesú pestrý program. Festivalovú náladu odštartuje piatková Tancovačka na námestí.

Novinkou bude nultý ročník festivalu remeselného piva s názvom Chmeľová Nitra. Od piatka do nedele sa môžete tešiť na viac ako 30 druhov piva zo 6 slovenských pivovarov.

Program štartuje v piatok Tancovačkou na námestí. O 19.00 hodine vystúpi na námestí skupina La3no Cubano a o 21.00 zahrá funky kapela Homosapiens.

Nuda v piatok nebude ani na pešej zóne, kde bude o 20.00 hodine prebiehať prezentácia a diskusia o brazílskom karnevale s Clarissou Altmann.

Večer o 21.00 sa môžete tešiť na živú brazílsku hudbu, po ktorej bude nasledovať bubnovačka Tambores pri štarte nočnej cyklojazdy.

Karnevalová sobota

V sobotu štartuje program o 14.00 hodine. Pripravené budú vystúpenia bubeníkov i tanečníkov. Chýbať nebude ani divadielko pre deti.

O 19.30 nepre­meškajte karnevalový sprievod pešou zónou. Zapoja sa doňho bubeníci, tanečnice, cyklisti, mažoretky i maskot Corgi.

V sobotu večer o 20.30 vystúpi na námestí Marco Pillo Latin Band a o 21.30 sa za dídžejský pult postaví DJ Phonotic.

Program festivalu Chmeľová Nitra bude pokračovať aj v nedeľu. Tešiť sa môžete na divadelné predstavenia pre deti a o hudbu sa postará DJ Phonotic.

Foto: ilustračné

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z domova i zo sveta.

Drumpoint Slovakia
71
Galéria
Zdroj: Rastislav Búgel
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie