Rastislav Búgel Správy

Cestujete nitrianskou MHD? Dajte si pozor na toto obmedzenie!

Cestujúci, ktorí k preprave využívajú službynitrianskej MHD, by mali zbystriť pozornosť. Viac ako dva týždne totiž budú platiť obmedzenia na jednej zo zastávok.

Ilustračný obrázok k článku Cestujete nitrianskou MHD? Dajte si pozor na toto obmedzenie!
Foto: Rastislav Búgel

Rekonštrukcia zastávkového pruhu sa dotkne aj cestujúcich v nitrianskej MHD. „Z dôvodovu opravy povrchu zastávkového pruhu bude dočasne bez náhrady zrušená zastávka Nitra, Hypermarket Tesco v smere von z mesta,“ informuje Arriva Nitra. Stane sa tak od piatku 17.apríla a potrvá do nedele 3.mája (vrátane).Na danej zastávke tak napokon nezastavia nielen autobusy mestské, ale aj prímestské.

„Najbližšou náhradnou zastávkou bude zastávka Rybárska (od zastávky Hypermarket Tesco vzdialená cca 450 metrov, t.j. cca 5 minút chôdze),“ informuje Arriva Nitra.

Počas doby rekonštrukcie zastávkového pruhu bude a linkách MHD bezplatná preprava pre cestujúcich, ktorí cestujú medzi zastávkami Hypermarket Tesco a Štúrova, a ktorí cestujú medzi zastávkami Rybárska a Hypermarket Tesco. „Bezplatná preprava platí vo vymenovaných úsekoch len v uvedenom smere,“ informuje Arriva.

Čítajte tiež:

Aktuálne FOTO zo stanice: Bývalá čakáreň pomaly odchádza do zabudnutia

Cestujúci v MHD by mali zbystriť
4
Galéria
Foto: Rastislav Búgel
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM